Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

Pierwsze Grand Theft Auto zostało stworzone przez DMA Design (później Rockstar North).

Forum - Pozostałe części GTA - Na ile oceniasz GTA: Vice City?

1   ...   5 6
Dj Jacob Kierowca OFFLINE Czytelnik
Poziom: 16
Napisanych postów 35 Aktywność na stronie 820
+ 0 - dodano: 06.02.2006 15:24 #76
8/10 bo zniszczenia samochodu nie są cudowne ale też nie tragiczne.Marzę o powyginanej karoserii :wink: .Autorzy mogli także zaszaleć z odmiennymi twarzami, bo co to miasto klonów. :P
do góry
PsYcHoll Nowicjusz OFFLINE Czytelnik
Poziom: 16
Napisanych postów 1 Aktywność na stronie 820
+ 0 - dodano: 07.02.2006 00:17 #77
Dźwięk: 5 / 10

Grafika: 6/ 10 (+2 z modem: XBox Textures)

Możliwość modyfikacji: 8/10 (za ich zgodność z GTA3)

Fizyka jazdy: 3 /10 (w tym -2 za brak poprawy od czasów GTA3; zresztą fizyka jazdy nie jest najlepszą stroną serii GTA)

Frajda: 8/10

Misje: 7 / 10 (niektóre zbyt łatwe)

Pojazdy: 9/10 (w tym +3 za Hunter`a :D )

Klimaty: 10/10 (lata `80/ rock & roll lml !!! (w tym +2 za skąpo ubrane kobiety)

Ogólna moja ocena: 7 /10 za całokształt...

W końcu ta gra zdobyła tyle dobrych recenzji właśnie za całokształt...

Choć pod względem fizyki jazdy różnymi pojazdami jest kiepska (co jest do wszystkiego to zwykle pod jakimś względem jest do niczego.../to się od lat sprawdza w przygodówkach, gdzie można jeździć 30 rodzajami pojazdów)

Na wyścigi niezbyt się nadaje... lepsze pod tym względem jest Need For Speed Underground 1, 2 oraz Most Wanted...

Ale co będe GTA krytykował... trzeba próbować... nigdy nie wyjdzie tak jak w rzeczywistości, ale zawsze będzie podobnie....tylko że to niestety jest ogromna różnica...
do góry
alicjaess Gangster OFFLINE Czytelnik
Poziom: 40
Napisanych postów 1738 Aktywność na stronie 9160
+ +1 - dodano: 17.02.2016 18:15 #78
Dla mnie jedna z najlepszych gier z tej serii, może dlatego że mam do niej wielki sentyment. Może nie jest najnowsza czasowo, ale klimat lat 80-tych przyjemnie bije z tej gry. Do tego genialne radiostacje tylko dodają smaczku, nie mówiąc o fabule. Często wracam do Vice City i za każdym razem zachwyca mnie tak samo. Nawet jak się przejdzie VC na 100% to aż przyjemnie jeździć wieczorami chociażby po Downtown słuchając Flash FM, czy Emotion 98.3. I mam nadzieję, że z okazji nowej części - GTA VI, twórcy wrócą do sprawdzonego pomysłu osadzenia akcji znów w Vice City, w końcu to pewnik, dobra recepta na sukces, bo pewnie nie jeden fan chciałby te neonowe budynki czy nawet klimat dyskotek z Klubu Malibu, które urzekały nas w VC za swego czasu zobaczyć w erze HD.
do góry
Brus Spec od wybuchów OFFLINE Czytelnik
Poziom: 32
Napisanych postów 3880 Aktywność na stronie 4993
+ +2 - dodano: 17.02.2016 18:56 #79
W czasach gdy gra wyszła to oceniłbym tę grę na 10/10. Doskonale rozwinięto to co zapoczątkowało III, dodano nieruchmości choćby. Świetny klimat lat 80. Gra trochę się zestarzała i to nie tylko graficznie. Dość dziwnie się chodzi głównym bohaterem, zwłaszcza gdy trzymamy jakąś cięższą broń. Wciąż jest to moja ulubiona gra i mam do tej gry sentyment, bo to właśnie w słonecznym Vice City zaczęła się moja przygoda z serią gangsterskich gierek gdzie kradniemy babciom samochody i w ciekawy sposób unikamy płacenia nierządnicom za ich usługi.
do góry
Chaffee Księgowy OFFLINE Czytelnik
Poziom: 39
Napisanych postów 126 Aktywność na stronie 8318
+ 0 - dodano: 18.02.2016 00:13 #80
Gra poza skalą liczbowa. Jest to naprawdę niesamowity tytuł przesiąknięty świetnym klimatem i nawiązań do Miami Vice czy mojego ulubionego filmu Scarface. Przeskok jaki został zrobiony z trójki pokazał możliwości Rockstara i mocno nakierowało przyszłość serii. Do tego muzyka, która przygrywa w radiu. Dawno nie miałem takiego problemu jakiego radia słuchać bo leciało coś co mi się podobało. Więc lubię odpalić ten tytuł wsiąść w samochód czy za sterami helikoptera odpalić radio i delektować się widokami. Jeśli Rockstar będzie chciał kiedyś tworzyć GTA osadzone w tym mieście to poprzeczkę ma zawieszoną bardzo wysoko zwłaszcza, że VC postało w zaledwie 9miesięcy. A jedynym minusem VC jest to, że gra jest stosunkowo, krótka.
do góry
michael007 Nowicjusz OFFLINE Czytelnik
Poziom: 7
Napisanych postów 2 Aktywność na stronie 138
+ 0 - dodano: 28.02.2016 12:59 #81
Stare czasy, i jest to moja jedna z ulubionych części GTA, dzisiaj ukończyłem 100% gry aż 34 razy :D. Są to moje klimaty czyli upał i pastelowe kolory. Mimo że grafika nie jest tak dobra jak w San Andreas, to i tak się w nią świetnie gra słuchając radia Flash FM czy innych radiostacji.

Ocena 9/10 ( -1 za częste zawieszanie się gry na nowszych systemach. )
do góry
envelope Księgowy OFFLINE Czytelnik
Poziom: 25
Napisanych postów 112 Aktywność na stronie 2488
+ 0 - dodano: 28.02.2016 14:43 #82
Gierka jest fajna, ma niezłą fabułę, i przede wszystkim świetną ścieżkę dzwiękową. Jednak taki klimat mi nie bardzo odpowiada. Wolę deszcz, jesień i zimno. Coś jak w Liberty City :). Mocne 8.5.
do góry
saper man Świeżak OFFLINE Czytelnik
Poziom: 20
Napisanych postów 20 Aktywność na stronie 1437
+ 0 - dodano: 28.02.2016 17:28 #83
Moja ocena to 9/10 jest urok, jest grywalność, jest fabuła, jest pełno nawiązań, ciekawostek i wiele innych! oczywiście jak pewnie każdy mam wiele wiele godzin na niej spędzonej. A co dla mnie najlepsze, gra z taki możliwościami została stworzona w roku 2002, wyobrażam sobie przełom jaki wtedy musiała wprowadzić :) czego chcieć więcej? [- 1 pkt.] za niestety (niektóre) trudne albo monotonne misje bądź rzeczy wymagane na 100% . To dosłownie malutka wada która na przestrzeni całej gry nie zmieni faktu że gra i tak jak na swój rok wydania pozostanie niesamowita :)
do góry
TheFlashes Ochroniarz OFFLINE Leone
Poziom: 33
Napisanych postów 53 Aktywność na stronie 5319
+ 0 - dodano: 28.02.2016 19:57 #84
Gra ma przede wszystkim świetny klimat, świetną oprawę muzyczną i bardzo dobrą i wciągającą fabułę i te niesamowite postacie pokroju Kena Rosenberga, Lanca Vanca. Jest to moje drugie ulubione gta zaraz za San Andreas, głównie z sentymentu (inaczej na drugim było by GTA V :D) Ja daje grze solidne 9.5/10 This is Vice City. This is business.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 28.02.2016 o godz. 19:59

do góry
1   ...   5 6
Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.