Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA VC] W Downtown znajduje się budynek VCN (wiadomości Vice City). Po wejściu do środka przeniesie nas na dach, gdzie znajdziemy śmigłowiec. Za nim znajdują się 3 okna. Jeśli wskoczymy do tego po prawej, znajdziemy złote jajo na piedestale.

Blog użytkownika Crrooss

3219VTerrorbyte - wszystko o nowej maszynie w GTA Online 15.08.2018, 14:33 przez Crrooss

Terrorbyte jest najciekawszym pojazdem, który pojawił się w ostatnich miesiącach w GTA Online. Posiada sporo użytecznych funkcji. Podsumujmy wszystkie jego możliwości. 

 

Terrorbyte w skrócie

  • Dzięki nowemu terminalowi możliwa jedynie kradzież zasobów, brak możliwości kupna
  • Pozyskiwanie zasobów dla: wytwórni z aktualizacji Bikers, magazynów CEO, magazynów z pojazdami import/Export oraz hangarów z dodatku Smugglers Run
  • Koszt oscyluje od 2 mln do 3,4 mln
  • Jedną z opcji jest przechowywanie i ulepszanie Opressora Mk II
  • Zakup daje dostęp do 6 misji "Client Jobs"

 

Zakup Terrorbyte

Ciężarówkę Terrorbyte, podobnie jak dwa podobne centra operacji (Avengera oraz MCO) kupicie na stronie Warstock. To ile za niego zapłacimy zależy od wyposażenia jakie do niego dokupimy. 

Jeżeli pierwotnie kupimy pojazd z ograniczonym wyposażeniem będziemy mogli je dokupić w późniejszym czasie. Podobnie wygląda sprawa np z malowaniem wnętrza. 

Pierwszym elementem jest wybór koloru wnętrza. Tutaj mamy do wyboru 9 wersji kolorystycznych. Cenowo nie różnią się - za każdą zapłacimy $105,000.

 

Drugim elementem jest wybór elementów zdobień wnętrza pojazdu. Mamy ich łącznie 25 i w tym przypadku cenowo mamy do czynienia z przedziałem od $41,400 do $127,500 za najdroższy wariant. 

 

Trzecia opcja do wyboru to pierwszy istotny element, na który warto zwrócić uwagę. Jest nim wyrzutnia rakiet ziemia-powietrze z możliwością namierzenia wielu celów jednocześnie. Jej koszt to $297,000. Nie jest to dużo, jednak ze swojej perspektywy zauważyłem, że mało kiedy znajdowałem jej zastosowanie. Mimo wszystko cena nie jest wygórowana, więc zawsze lepiej coś mieć niż nie mieć. 

 

Czwartym elementem jest stacja dronów. Jej cena to $815,000. Jest to już większy wydatek, jednak skorzystasz z nich podczas zadań Client Jobs, tak więc jej zakup jest mocno wskazany. Drony można kontrolować na ograniczonym obszarze wokół ciężarówki Terrorbyte. Posiadają zdolność porażenia prądem przeciwnika, oraz eksplozji. Warto jednak pamiętać, że eksplozja nie następuje w momencie naciśnięcia przycisku, lecz z 6-7 sekundowym opóźnieniem. Ponadto drony są niezwykle podatne na uszkodzenia i zazwyczaj wystarczy 1-2 strzały aby go zniszczyć. Plusem jest natomiast to, że są niezwykle małe i ciężko je dostrzec. 

 

Piąta opcja to warsztat broni. Znany m.in. z Avengera czy MCO. Dzięki niemu dokupisz amunicję czy ulepszysz bronie do poziomu Mk II i zainstalujesz modyfikacje. Warsztat broni kupisz za $245,000. Warto? Za tą cenę uważam, że tak. 

 

Ostatni element do wyboru to warsztat specjalistyczny w którym można przechować i ulepszać motocykl Opressor Mk II. Cena wynosi $495,000

Po podliczeniu koszt Terrorbyte z całym wyposażeniem wynosi $3,495,500. Jeżeli jednak zależy Tobie na cięciu kosztów (a wyposażenie możesz dokupić w dowolnym momencie), warto kupić jedynie stację kontroli dronów. Wtedy koszt pojazdu zmniejszy się do $2,295,000. 

 

Wyposażenie

W tylnej części maszyny znajdziesz warsztat dla Opressora Mk II. Jest to jedyne miejsce, w którym ulepszysz i zmodyfikujesz ten pojazd. Ulepszenia obejmują m.in. pancerz, silnik jak również wzory oraz malowanie motocykla oraz, co najważniejsze - uzbrojenie. Domyślnie Opressor Mk II wyposażony jest w standardowe karabiny maszynowe. Warto jednak dopłacić za wyjątkowo silną amunicję burzącą lub wyrzutnie rakiet naprowadzających. 

Obok warsztatu dla Opressora znajduje się warsztat broni. Jak wspomniano wcześniej - w tym miejscu zmodyfikujesz bronie do poziom Mk II, dokupisz wszelkie ulepszenia oraz amunicję. 

 

Obok drzwi prowadzących do kabiny znajdziesz stację kontroli działa ziemia-powietrze, które potrafi namierzyć kilka naziemnych celów jednocześnie. 

 

Obok wielkiego niebieskiego ekranu znajduje się stacja kontroli dronów. Ich liczba jest nielimitowana. Dronów nie możesz ulepszać i modyfikować. Posiadają domyślne dwie funkcje - porażenia celu prądem bądź eksplozji po kilku sekundach od naciśnięcia przycisku. 

 

 

Niebieski panel

Centrala - niebieski ekran to najważniejszy element wyposażenia Terrorbyte. Aby z niego skorzystać musisz zarejestrować się jako prezes bądź prezydent gangu motocyklowego. Po zalogowaniu się zobaczysz ekran z 6 opcjami. 

Zlecenia klientów - to nowe misje, które przygotowała dla Ciebie Paige. Krótkie zadania wymagają wykorzystania sprzętu z Terrorbyte, tak więc warto nabyć stację dronów. Cztery zadania (Napad w toku, przejęcie danych, namierzenie oraz wizyta u jubilera) wykonasz samemu, do dwóch pozostałych (Okazy kolekcjonerskie i Przerwane negocjacje) potrzebujesz partnera w swojej organizacji. Zarobki są dość przeciętne i oscylują wokół $35,000

 

Pozostałe pięć opcji związane jest z zaopatrywaniem biznesów. Niestety, w tym przypadku możliwe jest jedynie podjęcie operacji kradzieży zasobów. Jeżeli chcemy kupić zasoby np dla naszego bunkra z Gunrunning musimy nadal w tym celu odwiedzić osobiście te miejsce. Tak samo wygląda sprawa z ulepszeniami i modyfikacją poszczególnych biznesów. 

 

Ładunki lotnicze - tutaj wybierzesz rodzaj ładunku który chcesz przechwycić w celu zapatrzenia magazynu w hangarze. 

 

Specjalne ładunki - czyli przejmowanie (1,2 lub 3) paczek dla naszych magazynów z aktualizacji CEO. 

 

Pojazdy eksportowe - zlokalizuj i zdobądź pojazd z dodatku Import/Export dla magazynu z samochodami. 

 

Zasoby dozbrojeniowe - zdobywanie zapasów w celu kontynuacji działalności naszej wytwórni broni w bunkrze.

 

Zasoby motocyklowe - zdobywanie zasobów w celu kontynuacji działalności jednego z naszych biznesów z aktualizacji Bikers - m.in. Fałszerni dokumentów czy Laboratorium metaamfetaminy. 

 

Wzywanie Terrorbyte

Terrorbyte przechowywany jest w nowym dodatkowym poziomie garażu pojazdów przy klubie nocnym. W tym miejscu również możliwe jest zmodyfikowanie go, które obejmuje m.in osiągi, opancerzenie oraz malowanie. 

 

Terrorbyte możemy w dowolnym momencie wezwać poprzez menu interakcji. Jeżeli chcemy go wezwać do siebie a jest np daleko od nas warto odesłać go najpierw do garażu a po kilkunastu sekundach wezwać do siebie. Dzięki temu w mniej niż minutę znajdziemy maszynę w pobliżu. 


Oceń notkę:
+ +2 -

Sonda - wypowiedz się!

r e k l a m a

Komentarze (30) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 26
Feanorius dodano: 15.08.2018, 16:53
Zamiast kupować ten pojazd, wolałbym kupno modyfikacji do MCO, zamieniającą jeden z modułów na system kontroli biznesów.

Obecnie to wygląda tak, że jak ktoś chce mieć pojazd Terrobyte, oczywiście musi zaopatrzyć się w w klub nocny (którym do tej pory nie byłem zainteresowany). Kupić więc trzeba nieruchomość, której posiadanie doda kilka k dolarów do dobowych rachunków w grze i doda kolejny znacznik na GPS'ie...

Pora na update umożliwiający pozbywanie się nieruchomości, choćby to miało kosztować gracza powiedzmy 100 k za usunięcie każdej. Na zysk od sprzedaży raczej nie mielibyśmy co liczyć ze strony twórców. Gracz ma kupować sharki, a nie sprzedawać nieruchomości warte po kilka mln dolarów.
//Edytowano 2 razy. Ostatnio: 15.08.2018, 16:56
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
omosquito do Feanorius dodano: 15.08.2018, 18:15
Dodatek umożliwiający sprzedaż wszystkich tych nieużywanych śmieći to by była rewelacja. Coś czuję. że 50% graczy by się z chęcią pozbyła większości tych nieużytecznych biznesów nawet za połowę ich wartości.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 15.08.2018, 18:16
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
x-KING do omosquito dodano: 15.08.2018, 18:19
Ja bym najchętniej wszystkiego się pozbył, tylko jeden dom z garażem bym sobie zostawił, ahh jaki to byłby porządek, cofnąłbym się do początków z GTAO, #NOSTALGIA :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
omosquito do x-KING dodano: 15.08.2018, 18:30
Tak jak na grupie na FB napisałem:
Da się grać, tylko trzeba się przestawić. Musisz zapomnieć o tym jak to było kilka lat temu i pomyśleć w ten sposób jakbyś dopiero co kupił grę. Osoba, która zaczyna pomyśli "WOW". Weteran zawsze będzie narzekał i wspominał to co było, jako to najlepsze.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
x-KING do omosquito dodano: 15.08.2018, 18:48
Żeś chyba zwariował :D
Za nic nie zmienię mojego sposobu rozgrywki, tzn granie wyścigów, dm, lts... z czego mam frajdę, na bawienie się w biznesmena, co mnie delikatnie powiedziawszy nudzi, tym bardziej w takiej formie jak to jest w GTA - jeszcze w życiu zdążę sobie pozarabiać i pokalkulować.
( Już pomijając to, że na sesjach muszę oglądać latające auta, motory i inne takie rzeczy, wliczając w to upośledzonych tryhardów ).
Oczywiście co innego gdyby było to zarabianie w formie giełdy czy coś, a nie głównie monotonnej jazdy od A do B ;)

Powiem ci więcej, dla mnie abstrakcją jest, jak kolega wypowiedział się w poprzednim artykule - wróci do domu, machnie kilka razy paczki* a że czasu nie ma dużo, to na żadne akcje nie będzie go tracił, mimo że pograłby jakiegoś adwersarza, chyba ktoś tak pisał, oczywiście niedosłownie. To ja tego naprawdę nie kumam, zawsze myślałem, że granie w gry ma dostarczać zabawę, przyjemność a nie być przykrym obowiązkiem ( generalizuję ). No ale okk, rozumiem jeszcze w pełni osoby, które są jako tako świeże w GTA, grają od 1-2 lat, to jeszcze jakąś tam przyjemność z takiego zarabiania mogą mieć, ale na dłuższą metę to tego naprawdę nie kumam.
//Edytowano 3 razy. Ostatnio: 15.08.2018, 18:50
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
x-KING do x-KING dodano: 15.08.2018, 18:57
Oczywiście może tam koledze taka forma rozgrywki pasuję, ale ja generalizuję. Ile razy spotkałem się z ludźmi, którzy szukali kompanów do gry, a jak przyszło co do czego, jakaś okazja by razem pograć to zawsze " nie mogę / nie mam czasu, paczki robię, co najwyżej pomóż sprzedać, dostarczyć ", oczywiście w większości takie biznesmeny robią to na pustych sesjach, co to ma wspólnego z grą multiplayer ja nie wiem, no ale dobra. Problem tylko w tym, po co taka osoba szuka kompanów do gry, od razu napisać, że trza frajera, który będzie za mnie paczki woził do chja xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
omosquito do x-KING dodano: 15.08.2018, 19:00
Gulek zaczynał jakoś jak pisałem poradnik do wyścigów, czyli ma stażu jakieś 2 lata. Fakt teraz GTA to praca po pracy. No ale co zrobisz. Świat idzie do przodu, albo się dostosujesz, albo wypadasz i stajesz się starym zgredem.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
x-KING do omosquito dodano: 15.08.2018, 19:02
No to wolę być szczęśliwym starem zgredem, niż przygnębionym pracoholikiem, wybacz xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
omosquito do x-KING dodano: 15.08.2018, 19:07
Stajemy się powoli takimi "Zgryźliwymi tetrykami" Niby mamy wiedzę, niby nas szanują za doświadczenie, ale tak trochę zalatujemy już paździerzem :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
x-KING do omosquito dodano: 15.08.2018, 19:12
A co mnie tam obchodzi jak mnie postrzegają randomy i świeżaki. Co innego gdyby jakiś mistrzu mnie krytykował czy pouczał to oj, nie zignorowałbym tego, ale polska cebula, która uczy ojca dzieci robić, daj pan spokój ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
omosquito do x-KING dodano: 15.08.2018, 19:19
Dziadka szanujesz? Szanujesz. Jednak jego "indolencja" w stosunku do używania komputera Cię irytuje. Tak samo mają nowi gracze z nami. Szanują bo "ło kurde lvl 500+" Ale na sesji jest kupa śmichu, że "Try hard" w Deluxo rozwalił weterana.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
x-KING do omosquito dodano: 15.08.2018, 19:24
Ja w tym nic dziwnego nie widzę, weteran grał / gra w GTA, a że w takim świecie Saint rowskim się nie odnajduje, to rzecz naturalna, z drugiej strony te randomy i świeżaki już na starcie mieli ten drugi świat, to robi różnicę.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
omosquito do x-KING dodano: 15.08.2018, 19:26
No! W końcu żeś Pan zrozumiał :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.204.***.***]
NeuroHunter dodano: 16.08.2018, 12:32
Jeśli ktoś potrzebuje pomocy w misjach itp. albo po prostu pomocy w zdobyciu hajsu, dodajcie mnie na discordzie NeuroHunter#1993
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Gulek dodano: 19.08.2018, 11:23
Panowie czy ktoś wie do jakiej kwoty można sprzedać dobra ciężarówką Vapid Speedo Custom? Ja chciałem sprzedać za prawie 500 tys i musiałem kupić do tego Mule bo zapewne zbyt duża kwota była.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
omosquito do Gulek dodano: 19.08.2018, 12:34
Tak na oko to: Do 500k jest Speedo. 500-1000K jest Mule i powyżej miliona Pounder.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Gulek do omosquito dodano: 19.08.2018, 13:55
Ja dostarczałem dokładnie 466k i było już mule więc pewnie od 400, trzeba to jeszcze przetestować :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[88.156.***.***]
Halled dodano: 25.10.2018, 17:40
Terrorbyte jest bez sensu. Jak masz misję odzyskiwania zasobów z jakimś pojazdem specjalnym a jesteś na drugim końcu mapy to masz utrudnione zadanie... Albo misje przemytnicze, jesteś na drugim końcu mapy, a wylosuje Ci się misja z hydroplanem i już jesteś stracony. Jak dla mnie powinni zmienić te misje, albo chociaż spawnować pojazdy obok nas
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.227.***.***]
Kulia dodano: 16.08.2018, 11:22
Ja we wtorek zagrałem chwile po tym update, w środe już zdecydowałem że online zdecydowanie na ten moment odpuszczam, przede wszystkim jest już praktycznie niegrywalne, każdy wysiłek na sesji online czyli zbieranie zasobów jakaś sprzedaż to momentalnie rozwałka niszą mnie w sekundę jak nie akula to cały arsenał tych nowych i poprzednichpojazdów ja już nie wiem co jest czym, całkowicie się pogubiłem w tych pojazdach, do tego jeszcze ten nowy oppresor kompletnie sie nie da grać, a robienie sobie solo sesji w online to całkowita paranoja, dowiezienie zasobów do magazynu graniczy z cudem, autorzy całkowicie zniszczyli mi klimat tej gry wciskając rzeczy oderwane od rzeczywistości , kiedyś szczytem OP był helikopter lub Insurgent, ale przyjemnie się z tym walczyło bo była jakaś szansa, a tutaj co update to bardziej OP pojazdy, zauważyłem że za każdym razem gdy wychodzę z gry to jestem centralnie zły, a w grze nie o to chodzi.
Także jak komuś ta gra jeszcze sprawia frajdę to podziwiam, dla mnie frajda to posłuchać ściezki solomuna, bo cały dodatek ssie pałe
Cześć :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Edek503 do Kulia dodano: 16.08.2018, 21:13
Niedługo dodadzą działa ultradźwiękowe,bomby wodorowe,rakiety z gazem musztardowym,napalm,kamuflaż niczym z filmu "Predator" oraz wielkie działo elektromagnetyczne montowane na naszym jachcie. Teraz to tylko samochody i motocykle oraz dziwolągi dostały skrzydeł po wypiciu Red Bulla więc jeszcze wszystko przed nami nim pojawi się GTA VI. Głowa do góry :) Tak poważnie teraz pisząc to uwierz mi że jest tyle ciekawych gier do ogrania że coś co nie sprawia Ci przyjemności tylko nerwy lepiej sobie odpuścić i zostawić dla tych "młodych".
Pozdrawiam :)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 16.08.2018, 21:14
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
x-KING do Kulia dodano: 17.08.2018, 02:25
Frajdę sprawia, ale na pewno nie bawiąc się w paczki/zasoby czy użerając się dzisiejszą sesją, ja tam preferuję stare dobre GTA, wyścigi, dm czy lts, a to co oni tam dodają to mi zwisa, nie mam zbytnio z tym styczności a gry i tak i tak już nie naprawią ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
HiroSims do x-KING dodano: 17.08.2018, 03:58
Tak ci zwisa co dodaja, ze srednio 2 razy w tygodniu napiszesz ze opresor czy inne deluxo jest ujowe.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
x-KING do HiroSims dodano: 17.08.2018, 08:24
Bym ci odpisał ale pewnie i znowu komentarz usuniesz i wyjdzie, że piszę sam ze sobą ;)
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.227.***.***]
Kulia do x-KING dodano: 17.08.2018, 10:28
Takie rzeczy to na SAMP sie robiło i klimacik był a tutaj no cóż pościgać się można to jasna sprawa jest sporo aktywności po za sesją, mnie jednak jarało robienie paczek itp misji nie wiadomo jaka sie uruchomi, co trzeba będzie zrobić, ja tak za bardzo za wyścigami to nie jestem. Wkurzają mnie ogromne ceny wszystkiego,a malusieńki zarobek po kilkugodzinnej harówie, po co dodają nowe samochody do gier jak one w starciu z tą siłą ognia nie mają szans, po co mam jeździć fajnym autem jak mi to moment rozwalają. Wkurza mnie tez że moja aktywność w misjach jest ujawniana na mapie innym graczom ma to jasny cel żeby mnie rozwalić i żeby nie zarobił sam kasy. Mali developerzy potrafią swoją gre za darmo rozdać a R* bogacz totalny zdziera siano tak ogromne i ciągle dodają coś bardzij poje****o bo wiedzą że im lepsze i droższe tym więcej zarobią.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
x-KING do Kulia dodano: 17.08.2018, 10:51
No wiadomo, że zarabianie kasy a potem jej wydawanie jest przyjemne, aczkolwiek, przynajmniej dla mnie do czasu. Wszelkie biznesy są zbyt monotonne by na tym opierać rozgrywkę na dłuższą metę, a napady przerabiałem setki razy, więc tego nie robię, bo mnie to już nie bawi, a wręcz męczy, a nie to o w grze chodzi. Nie pochwalam oszustw, wręcz ich nie toleruję, aczkolwiek obecnie w GTA ciężko mi zarabiać a jednocześnie się dobrze bawić, także wolę sobie coś tam naglitchować raz na pól roku i mieć spokój, na amunicję czy ciuchy starczy, a na nowe pojazdy i tak zazwyczaj nie patrzę, bo nie interesują mnie jakieś batmobile. Jedynie co to mogę się od czasu do czasu w I/E pobawić, to mi jeszcze jako tako podeszło, aczkolwiek też coraz mniej, bo nie mogę patrzeć co się na sesjach dzieje i to wcale nie chodzi o to, że ktoś mnie co chwilę rozwala, bo aż tak źle nie jest, ale o sam fakt, że nade mną przelatuje auto, motor i coś z SR. Niesmak w takich sytuacjach jest...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
Warfikus do Kulia dodano: 17.08.2018, 11:46
To jest gra nastawiona rywalizację, o to chodzi w mechanice takich gier że ktoś ci może ci wszystko zniszczyć w mgnieniu oka, to świat wirtualny i ludzi kręci ciągły konflikt i kradnięcie somsiadowi zasobów, jak ty chcesz być uchowany przed innymi to singiel albo Simsy, prawo dżungli.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
x-KING do Warfikus dodano: 17.08.2018, 11:48
Właśnie War, na rywalizacji, ale co to za rywalizacja gdy ktoś jedzie furgonetką a go inny z myśliwca ściąga, rywalizacja jednostronna bym rzekł, z samym sobą - czy trafię czy nie xD
Co innego jak masz tam te potyczki powietrze, co innego zabijać wręcz bezbronnego, swoją drogą jaka to musi być frajda....
//Edytowano 2 razy. Ostatnio: 17.08.2018, 11:52
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[188.146.***.***]
Czajkon do Warfikus dodano: 28.01.2019, 16:48
A w sumie jestem świeżak i powiem tak kwestie biznesów są świetne, ponieważ przy okazji masz jakiś konkretny cel. Osobiście wolałbym żeby dodawali napady bo to jest ciekawe. Wszystkie inne biznesy też mają coś w sobie. Przesadą są dodawane pojazdy pokroju oprressora, deluxo itd. itp. Nawet paczki, towary, I/E byłyby duzo bardziej emocjonujące gdybyś wiedział że masz jakiekolwiek szanse zwiać albo kogoś dorwać wkładając w to troche wysiłku
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 57
Majek do Czajkon dodano: 29.01.2019, 15:34
Dostarczając zasoby masz czasem misje, gdzie musisz gonić cel, pokonać mini wojsko itd. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.205.***.***]
kubiii dodano: 13.02.2019, 15:34
wszyscy narzekacie ale dzieki tym rzeczom da sie chociaz jakos sensownie zarabiac :)
patrzycie przez pryzmat nostalgii co nie jest dobre. Zaloze sie ze jakby najpierw byly magazyny, import/export itd. a potem to usuneli to byscie narzekali w druga strone
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (30 opinii) Skomentuj

Crrooss

Crrooss

Poziom: 46

Ranking: 5

PD: 13153

Platformy

PC (Windows)
Android
Xbox One

O sobie

Wielki fan Rockstar Games i wszystkich ich produkcji, z GTA na czele. :)

 

Swoją przygodę z serią GTA rozpocząłem w 2004 roku na GTA 2. Od razu polubiłem tą serię i grając w kolejne części stałem się jej wielkim fanem. Przez wiele lat byłem zwykłym użytkownikiem strony, na przełomie 2013 i 2014 roku rozpocząłem pełnienie funkcji redaktora na GTASite. Od tego czasu tworzę szeroko pojętą treść - zwłaszcza newsy oraz blogi poruszające tematykę zwłaszcza GTA V oraz GTA Online. 

Po odejściu Kuby, od października 2016 roku miałem przyjemność pełnienia funkcji redaktora naczelnego GTASite. Po paru miesiącach postanowiłem odejść ze strony aby pomóc w innym konkurencyjnym projekcie.

Współpracę w rozwoju konkurencyjnej strony zakończyłem w drugiej połowie 2017 roku.

W marcu 2018 postanowiłem wrócić do ekipy GTASite jako redaktor,

 

 

 

Zainteresowania

Gry, motoryzacja, muzyka, filmy, seriale, smartfony, sprzęt

Imię i nazwisko: Mateusz

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 26 lat

PSN ID: DatSheffy

Dołączył: 15.01.2014

Miasto: Gdańsk

GG: 180058

Dałem plusów/minusów: 177/21

Otrzymałem plusów/minusów: 284/39

Napisałem komentarzy: 289

Osiągnięć zdobyłem: 73/142 (51%)

Oceniłem gier: 10

Napisałem blogów: 28

Napisałem recenzji: 1

Założyłem dyskusji: 3

Aktualnie gram w: Grand Theft Auto V

Gram/Mam: 2 tytuły

Ukończyłem: 11 tytułów

X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.