Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA IV] Jeśli uszkodzimy nas samochód zbyt mocno, silnik może odmówić posłuszeństwa i nie odpalić.

Blog użytkownika AstonMartin_X

2860VCo Rockstar zepsuł w GTA Online? 02.03.2017, 13:01 przez AstonMartin_X
Encyklopedia: Grand Theft Auto V

Rockstar dba o to, aby w GTA Online nie zabrakło nam atrakcji i dodatkowych zawartości. Regularnie dodają nowe pojazdy czy misje, lecz nie wszystkie ich pomysły przynoszą zamierzony skutek. Oczywiście większość z nich jest świetnych, ale są i takie, które zamiast uśmiechu na naszych twarzach, powodują skoki ciśnienia i zgrzyt zębów. W tym wpisie opisze kilka sytuacji, które mnie osobiście denerwują najbardziej.

 

Tryb sieciowy do GTA V jest świetnym miejscem do wspólnej gry oraz rywalizacji pomiędzy graczami. Nie jest on jednak wolny od błędów, co można zauważyć podczas hostowania danej aktywności. Rockstar dał możliwość rywalizowania ze sobą nawet trzydziestu osobom naraz, które w jednej akcji będą się starały o zwycięstwo w trybie standardowym lub drużynowym. Tak wygląda to w teorii, praktyka jest niestety inna, bo tutaj występuje pierwszy znaczący błąd producenta. Płynnie grać możemy tylko w max 16 osób, ponieważ każda kolejna osoba jest już zbyt dużym obciążeniem dla serwerów. Zaczyna się wtedy zawieszanie całej akcji, a nawet samoistne wyrzucanie osób z gry.

 

Kolejny błąd występuje w deathmach'ach drużynowych, które swoją drogą są świetną okazją do rywalizacji między ekipami. Ale i tutaj jest to często niemożliwe, ponieważ nie da się zagrać w jednej drużynie z tymi osobami, z którymi chcemy. Gra niestety miesza składy i zamiast drużyna "A" i "B" mamy "AB" i "AB". Jest to bardzo uciążliwy problem, o którym przekonałem się niejednokrotnie na własnej skórze. 

 

Zostawmy na chwilę same błędy, a przypatrzmy się polityce producenta, która przynajmniej mnie bardzo denerwuje. Mowa tutaj o tak zwanym "skoku na kasę", od kiedy Shark Cards zaczęły przynosić bardzo duże zyski, wszystko w grze zaczęło drożeć. Z każdą nową aktualizacją dostajemy coraz droższe pojazdy czy np. magazyny.

Kiedyś 1 milion na samochód było bardzo dużą sumą, teraz jest to praktycznie cena wyjściowa i nie ma się co spodziewać że nowo dodane pojazdy będą tańsze. W moim odczuciu producent chce tym "zachęcić" graczy do zakupu kart płatniczych, co się mu najwyraźniej udaje. 

 

Następny problem może nie jest jakoś bardzo przeszkadzający w rozgrywce, ale na pewno denerwujący. Mowa tu o bardzo dziwnych miejscach wychodzenia z biura w Maze Bank. Każdy kto ma tam biuro już się zapewne domyśla o czym piszę. Jeśli zostawimy swój pojazd przed wejściem i wejdziemy do biura, a potem wyjdziemy, pojawimy się najpewniej z innej strony budynku i musimy dobiec do swojego samochodu. Problem jest o tyle dziwny, że występuje tylko w tym biurze.

 

 

Od pewnego czasu, Rockstar zdaje się nie panować nad sytuacją z "cheaterami". Ostatnio możemy spotkać wielu z nich w GTA Online i o dziwo nie są banowani od razu, tylko po średnio dwóch miesiącach.

 

Na koniec mały błąd i często nie zauważany przez graczy, chodzi o kierunkowskazy. NPC ich nie używają, co powoduje dużo wypadków na drogach i spore utrudnienie np. w zrobieniu próby czasowej.

 

Moim zdaniem, to właśnie te rzeczy są najbardziej denerwujące i psujące rozgrywkę.

A jakie jest wasze zdanie? Być może denerwuje Was zupełnie coś innego? Zapraszam do dyskusji w komentarzach!


Oceń notkę:
+ +5 -
r e k l a m a

Komentarze (34) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 56
omosquito dodano: 02.03.2017, 16:12
No to kilka rzeczy ode mnie jeszcze. W wyścigach liczbanklatek powinna być zablokowana na 60 aby każdy miał równe szanse. Jest na to bardzo prosty sposób. Większość graczy ma monitory 60 hz wystaczyło by dać łatkę, która uruchamia przy starcie wyścigu synchronizacje pionową. No ale dla R* jest to nie do ogarnięcia. Cheaterzy... Jest banalny sposób aby ich wyeliminować. Ktoś z R* odpala ranking wyścigów i z automatu daje perm bana rekordzistom z czasem kilka sekund. No i znowu dla R* jest to nie do ogarnięcia.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
omosquito do omosquito dodano: 02.03.2017, 16:17
No i jeszcze bym zapomniał, dlaczego do jasnej cho... Nie skasują oszukanych wynilków z tablic rekordów.... Idioci, po prostu brak słów.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
KyloHimself do omosquito dodano: 02.03.2017, 16:22
Z tym sposobem na cheaterów to też wymyśliłem coś takiego: wszelkiego rodzaju trainery, mod menu itp. pisane są pod konkretną wersję aplikacji, a konkretnie pliku .exe uruchamiającego grę. A gdyby tak powiedzmy raz na dobę R* aktualizował ten plik, który byłby pobierany podczas uruchamiania gry? Nie wiem jak wpłynęłoby to na obciążenie serwerów, ale każdorazowa konieczność pisania nowego skryptu przez moderów trochę by ich zniechęciła, a na pewno już opóźniła.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
AstonMartin_X do KyloHimself dodano: 07.03.2017, 13:47
Mógł by to nawet robić raz na tydzień i było by już ok.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 57
Majek dodano: 08.03.2017, 19:19
NPC i te ich kierunkowskazy... -.- już nie jedno auto dostarczane do klienta mi uszkodzili...
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
Wenon dodano: 08.03.2017, 21:14
Kierunkowskazy używają, tylko, że są tak beznadziejnie zrobione, że prawie ich nie widać, nie to co w gta 4 gdzie wyraźnie było widać światło. Ale fakt, są miejsca gdzie na ścieżkach skręcających nie ma zaznaczone, że samochód ma włączyć kierunkowskaz.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
KyloHimself dodano: 08.03.2017, 21:34
A z tym skokiem na kasę... no niby tak, trochę zmuszają do kupna kart, ale z drugiej strony dają coraz więcej możliwości zarobku. Najpierw były VIP, CEO, potem MC i teraz I/E... wymieniłem tylko te przynoszące największe zyski. Dodatkowo bez przerwy są dostępne tryby gry dające podwójne premie pieniężne oraz RP. Tak więc nie ma zbyt dużego problemu - poświęcając kilka godzin w grze - dorobić się przysłowiowego miliona ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
AstonMartin_X do KyloHimself dodano: 08.03.2017, 22:22
Tylko powiedz mi co z tym milionem zrobić? :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
KyloHimself do AstonMartin_X dodano: 08.03.2017, 22:25
Dozbierać jeszcze ze 20 i czekać na kolejne DLC ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
omosquito do KyloHimself dodano: 08.03.2017, 22:30
Haaha :D No wczoraj pościgałem się 3 godzinki i pół bańki wpadło, no ale kuźwa serio, żeby od DLC do DLC uzbierać te 20 milionów to by trzeba dzień w dzień co dzień nawalać w Online po minimum 4 godziny... Sorry ale Nieeee... To nie te czasy, że po 8 godzin dziennie się siedziało po premierze. Kiedyś auta były do miliona i było ok, Sharki się nie sprzedawały, to dowalili ceny fur z kosmosu, ot i cała ich powalona filozofia.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
AstonMartin_X do omosquito dodano: 08.03.2017, 22:34
Przez dobre 2 tygodnie zbierałem "ciężko pracowałem" żeby sobie kupić Ruinera 2000. Dwa tygodnie na jedną zabawkę, a pomyśleć że w nadchodzącym DLC mają dodać jeszcze fajniejsze rzeczy. A w kolejce czeka RE-7B i Nero. Może za parę miesięcy coś mi się uda kupić, ale te ceny to istny cyrk.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
omosquito do omosquito dodano: 08.03.2017, 22:37
Ogólnie co z tego, że mam prawie 2000 godzin w Online nawalone jak na koncie 2 miliony. Jak się gra legalnie to zabijcie mnie, ale nie da się nazbierać dzisiaj od DLC do DLC 20 baniek. Na pewno nie na wyścigach. Tym bardziej, że zmniejszyli kwotę do postawienia z 10 000 do 1000. Niech mi ktoś powie, że zrobili to w trosce o graczy to go wyśmieje.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
AstonMartin_X do omosquito dodano: 08.03.2017, 22:41
Zrobili to w trosce o graczy, którzy kupują Sharki :D
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 08.03.2017, 22:41
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
omosquito do AstonMartin_X dodano: 08.03.2017, 22:51
Jaka dyskusja na facebooku: https://www.faceb(...)&theater Aston trafiłeś z tematem w dziesiątkę ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
N3XU5 dodano: 09.03.2017, 10:36
Jak większość najbardziej mnie odrzucił "skok na kasę". Najlepiej mi się grało wtedy, kiedy w grze nie było za przeproszeniem nasrane wszystkiego czyli w okolicach aktualizacji "napady". Jeszcze wtedy nie było tylu cheaterów a gra była przyjemna nawet z przypadkowo dobranymi graczami do akcji (większość z tych na których trafiłem potrafiła się komunikatywnie posługiwać angielskim). Do tego czasu miałem około 800h przegranych w Online. A po aktualizacji "Executives and Other Criminals" moja aktywność w Online spadała. Udało mi się uzbierać niespełna $40.000.000 (nie szalałem z zakupami, miałem tylko apartament i kilka pojazdów). Po tym kupiłem jacht i apartament w Maze Tower a co później? Niespodzianka, wchodzę do gry i widzę, że zostało mi równe $1.500.000. Nie rozumiem dlaczego miałem prawie, że wyzerowane pieniądze na które zasuwałem od początku gry (tylko i wyłącznie na PC). Zagotowałem się i od tamtego czasu (niecały już rok) moja aktywność wyniosła 4h. Wysyłałem pytania do supportu o reset pieniędzy, żadnego odzewu. Tak się traktuje graczy. Na chwilę obecną tylko obserwuję zmiany w grze z poziomu GTASite. Nie mam już chęci zagrać w Online.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
AstonMartin_X do N3XU5 dodano: 09.03.2017, 10:40
Spróbuj zadzwonić do supportu, od niedawna jest Polska infolinia. Może tam pomogą.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
wielbiciel gta dodano: 09.03.2017, 11:10
Kierunkowskazy powinny być dodane standardowo do gry. Przez ich brak,jest duże zamieszanie zarówno w trybie fabularnym,jak i w online.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
x-KING dodano: 09.03.2017, 14:35
# PS4
Chłopaki, szkoda " strzępić ryja " :)
Skok na kasę i co zrobić ? Ta gra miała taki potencjał... Ogólnie u mnie to wygląda teraz tak, że nie raz ciężko mi wytrzymać godzinę w GTA, kiedy kiedyś byłem w stanie przesiedzieć cały wolny dzień.
Mam przegrane ponad 3500h i aż płakać mi się chce jak widzę co zrobili z tą grą. Gram od ps4, dzisiejsza gra się diametralnie różni od tej sprzed 2 lat, oczywiście w moim odczuciu negatywnie. Dla mnie jedną z większych bolączek jest min:
- lagi, wszechobecne lagi, nie ważne od internetu ( czy 5 pingu czy 500... ) trudno w takiej sytuacji wykazać się skillem, kiedy trzeba czasem ładować serię w głowę czy kiedy ktoś zabija przewrotem
-serwery, oprócz tych lagów, to oczywiście nic innego jak ładowanie gry, kiedy wyskoczą chmury nie wiemy czy wylądujemy po minucie czy tez po 30 minutach, (też tak się zdarza)
- stabilność gry / serwery - kiedyś można było nawet pograć w chociaż te 26 osób, teraz kiedy mamy zloty z ekipą musimy się ograniczać do 16 i zawsze jesteśmy w niepewności czy nagle wszystkich nie wywali, bo to że kogoś, 1,2 czy 3 osoby wywali to już jest tradycja
- polityka, ile można dawać tych dlc ? Ostatnio gdzieś czytałem, że ma być aż 9 dużych dlc na 2017 rok, czyli dlc co miesiąc ? Aż niedobrze mi było jak to czytałem....Kiedyś dali jedno dlc na 2-4 miesiące ale za to dopracowane, a sama informacja o nowym updacie cieszyła....Teraz po każdym dlc GTA chodzi jeszcze gorzej. Dużo lepiej się grało kiedy GTA było to " biedne ", przynajmniej płynnie chodziło, a przecież jest kreator akcji i zawsze można znaleźć jakieś nowe, ciekawe nowatorskie tryby do gry.
Przypominam, że gram na ps4, wiem, że konsola jest ograniczona, ale powinni wtedy robić grę pod sprzęt. Teraz już nawet nie spędzam czasu na sesjach publicznych, bo najzwyczajniej oczy bolą od tych 20-24 fps....Co do dlc jeszcze, biorą ceny z kosmosu nowych pojazdów a potem się dziwią, że gracze pozyskują kasę nielegalnie. Owszem są różne sposoby zarobku, ale ile można robić to samo, jak pacyfik, czy też zarobki prezesa - z początku fajne, ale po chwili scenariusze zaczynają się powtarzać i jazda po mapce w tą i w tą robi się strasznie monotonna i nudna. Gra przecież powinna cieszyć, a nie robić tego samego żmudnego zadania by na coś zarobić, to mamy w życiu xD
Mógłbym pisać i pisać, ale po co i tak każdy kto podziela moje zdania wie o co chodzi.
Pozdrawiam !
//Edytowano 2 razy. Ostatnio: 09.03.2017, 14:36
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Torrmast Gharys dodano: 08.03.2017, 22:07
Na pewno irytujące są błędy ortograficzne (pisze się "wtedy") i ciągłe powtórzenia w artykułach.
Wymienione przez Ciebie błędy zdarzają się, ale denerwujące nie są. Może trochę uprzykrzają życie, ale przejmować się nimi nie zamierzam.
Rockstar to firma, której celem jest zarabianie kasiory. "Skok na kasę" był od samego początku i będzie do samego końca istnienia GTAO. Nikt nie zmusza graczy do kupowania kart Shark. Osobiście nie kupiłem ani jednej i nie zamierzam. Za to podobają mi sie ich reklamy lecące w radiu w GTA :)
Ceny rosną, niezaprzeczalny fakt. Czy winne są temu Sharki? Może trochę, ale moim zdaniem winna temu jest wewnątrzgrowa inflacja. Jej przyczyna jest bardzo prosta. Więcej szybszych sposobów zarabiania kasy. Ceny raptownie skoczyły po Napadach, a po wejściu CEO i biznesów ustabilizowały się. Dawniej zarobienie miliona trwało ładnych kilka dni, zaś obecnie to kwestia 1 wieczoru. W końcu GTAO symuluje odrobinę świat realny i prawa ekonomii również tam działają.
Cziterzy są przyczyną wszelkich możliwych irytacji i problemów w GTA Online łącznie z podwyżką cen i RG powinien ich się pozbyć, w jak najkrótszym czasie. Ale do tej pory żadnego nie spotkałem...
Wkurzający gracze, oto prawdziwy powód do nieustającej irytacji. Oszukujący podczas wyścigów, latający myśliwcami, niszczący towary, auta itd, utrudniający robienie Napadów czy misji dla kontaktu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 57
Majek do Torrmast Gharys dodano: 08.03.2017, 23:07
Za niszczenie towarów gracz dostaję kasę i RP, nawet ma komunikat o tym, żeby te towary czy samochody niszczyć więc to nie wina jakiegoś "trola". ;)

A co do cen - pamiętać trzeba, że wcześniej ceny były niższe, ale im dłużej gra się w GTA Online tym więcej ludzi ma coraz więcej $ do wydania. Jak zarobią 900 milionów i nie będą na co mieli kasy wydać to przestaną grać.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Torrmast Gharys do Majek dodano: 09.03.2017, 15:01
Wiem, że dostają kasę, ale to i tak jest irytujące zwłaszcza, jak ktoś zniszczy ładunek, który zbierało się kilka godzin.
Co do cen, to się zgadzam :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Warfikus dodano: 09.03.2017, 22:03
Skok na kasę? ŻE CO? Jakie tu brednie ludzie piszą, wskażcie mi choć jedną grę w której nie robiąc nic masz wszystko (typu GTA Online), pojazdy mają ceny adekwatne no możliwości zarobku przeciętnego gracza, Rockstar za darmo udostępnił DLC, w których to średnio taki Kowalski ma 400-500k na 1h choćby z exportu i zadań Vipa, Shark jest zbędny całkowicie, gram od premiery PC i mam dochód 240mln, a grałem sporadycznie a posiadam wszystko co gra oferuje, moi znajomi też choćby z pomocy, 50k premii za kolekcje +10k wypłaty + średnio 30k za zadanie + RP, i po 4dniach bez wysiłku większego masz choćby Rocket Voltica?
Jak nie potraficie czy nie radzicie sobie z zarobkiem w tej grze gotów jestem napisać ogromny poradnik działalności SecuroServ..., o kolejności zadań i jak szybko je wykonywać, bo widocznie nikt tu o tym pojęcia nie ma i zatrzymaliście się na napadach z tego co widzę po artykułach?, które to już raczej kiepski zarobek.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 09.03.2017, 22:05
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 8
XotoX dodano: 10.03.2017, 18:36
Mnie denerwuje tryb pasywny - pussive mode ;) Ja rozumiem, że ktoś chce sobie pojeździć bez kontaktu z innymi graczami ale są takie cwaniaczki, że najpierw atakują, a potem uciekają na pasywkę, potem znowu atakują i znowu pasywka. Myślę, że czas po wyjściu z pasywki powinien trwać dłużej.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
HiroSims dodano: 08.03.2017, 23:51
DLC Import/export i te inne ze zbieraniem paczek jest po prostu słabe (bajkery całkiem fajne, ale szybko się nudzi). Jak to jest, że prowizja za X80 Proto, który kosztuje 2,7M wynosi 100k, czyli tyle samo co taki Stirling GT kosztujący niecały milion (powinno się zarabiać jakiś % od wartości rynkowej moim zdaniem). Sprawa kolejna dotyczy zarobków dla partnerów prezesa wynoszących maksymalnie 10k, przez co nikt nie chce pomagać. Napady wcale nie są lepsze, owszem można się dorobić, ale te napady są koszmarnie zaprojektowane. No bo tak, na pierwszym napadzie kradniesz pancerną kurumę, która jest warta więcej od całego łupu w tym napadzie, a w pac standard kradniesz jakieś badziewne motocykle do ucieczki (które swoją drogą też są w sumie droższe od potencjalnego łupu). A największym - jest ten ostatni patch pac standard, który usuwa możliwość wejścia do garażu. Można to było robić przez długi czas, więc dlaczego zajęli się tym tak późno? Ten patch niczego nie naprawia, bo metoda ucieczki z kurumą (która swoją drogą została stworzona do napadów) to była jedna z możliwości (mogłeś uciekać tymi motorkami, a mogłeś również uciec pancernym, szybkim samochodem, który był w garażu za rogiem), a teraz zostaliśmy ograniczeni, no bo szark kards. Czekam na komentarz w stylu "to nie graj". Pozdrawiam.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
omosquito do HiroSims dodano: 08.03.2017, 23:56
"to nie graj" To się nie doczekasz :) Tu jest Polska nie USA. Oni zarabiają 2000 USD i wydanie 89 dolarów to pikuś. My zarabiamy 2000 ale PLN i wydanie 89 dolarów czyli prawie 400 zł jest nierealne.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 08.03.2017, 23:56
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
AstonMartin_X do HiroSims dodano: 09.03.2017, 10:35
Mylisz się, zarobek dla partnera jak sprzedajecie kolekcję wynosi nawet 50k. I jak to nikt nie chce pomagać? Poproś znajomych albo członków swojej ekipy. Na pewno pomogą.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
HiroSims do AstonMartin_X dodano: 09.03.2017, 22:25
No to może Ty masz to szczęście i miałeś z kim to robić. Ja nigdy nie sprzedałem kolekcji i nigdy się nie spotkałem, żeby ktoś inny sprzedawał. A ze znajomymi sprzedaje sobie samochody (oni u mnie, a później ja u nich), ale później szuka się je samemu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
AstonMartin_X do HiroSims dodano: 09.03.2017, 22:36
No szuka się samemu a potem sprzedaje wspólnie. Poczytaj może to ci pomoże http://gtasi(...)ine.html
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
HiroSims do AstonMartin_X dodano: 09.03.2017, 22:54
Warto będzie sprawdzić te kolekcje. Dzięki za link. :)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 09.03.2017, 22:55
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 8
XotoX do HiroSims dodano: 10.03.2017, 18:43
Bo każdy dzieciak chciałby mieć wszystko od razu :) Nie ma tak dobrze, a poza tym zbyt szybki zarobek zepsułby całą grę, jak ktoś chce sobie zepsuć to płaci za sharki albo dostaje od modera ale znam osoby, które kupiły sobie wszystko co możliwe i im się gra znudziła. Gonić króliczka to jest to. A zabieranie wszędzie kurumki na misje to też nuda i zero wyzwania. Kurumiaki - siusiaki.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
omosquito do XotoX dodano: 10.03.2017, 19:10
Od siusiaków mnie wyzwał a buuuuu ;) haha A tak na serio z tym odblokowaniem wszystkiego na starcie masz 100% racji.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
AstonMartin_X do XotoX dodano: 10.03.2017, 19:18
Od tego też są wyjątki, mam znajomego z prawie 300 milionami na koncie wziętymi od modera. Gra po dziś dzień i gra mu się nie nudzi, ale to wyjątki :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
HiroSims do XotoX dodano: 22.03.2017, 10:28
Mało pacyfików robiłeś (a może nawet żadnego), skoro to wciąż dla Ciebie wyzwanie. Ja ich troche zrobiłem i mam dosyć powtarzania tych samych przygotowań i chce je robić jak najszybciej, bo po 50 powtórzeniach tego samego napadu to nie jest żadna zabawa, a tym bardziej wyzwanie... Gonić króliczka... dobre sobie. Na co chciałem zarobiłem dostępnymi środkami (0 sharków), więc nie miałem wszystkiego od razu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.253.***.***]
Pixel dodano: 18.10.2018, 18:45
Mnie w trybie online najbardziej denerwują upierdliwe telefony tych samych botów, które ciągle powtarzają to samo. No ile można? Robię sobie napad, i nagle jakiś debil dzwoni i namawia na zakup klubu nocnego (chociaż i tak nie mam pieniędzy). Później jakaś baba od Lestera, później jeszcze jakiś pajac. No do cholery jasnej, co to ma być? Czego bym nie robił to wszystko szlag trafia przez rozpraszające telefony jeden po drugim.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (34 opinie) Skomentuj

AstonMartin_X

AstonMartin_X

Poziom: 25

Ranking: 76

PD: 2589

Platformy

PC (Windows)

O sobie

Mam na imię Kamil, i mam 23 lata. studiuję w Krakowie, kierunek administracja. Członek nowej redakcji.

Zainteresowania

Broń biała, historia, gry, film

Imię i nazwisko: Kamil

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 25 lat

Dołączył: 13.01.2017

Dałem plusów/minusów: 19/1

Otrzymałem plusów/minusów: 21/3

Napisałem komentarzy: 67

Osiągnięć zdobyłem: 37/142 (26%)

Oceniłem gier: 12

Napisałem blogów: 8

Napisałem recenzji: 0

Założyłem dyskusji: 0

Gram/Mam: 0 tytułów

Ukończyłem: 0 tytułów

X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.