Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA VC] W oddali, na horyzoncie widać czasem statki. Nie przypominają one jednak niczego co znamy z gry, niektórzy mówią, że mogą być to statki wojskowe.

9999V SA - Low-Ridery Wyścigi i pojazdy | PC PS3 PS2 iOS Android Xbox X360 Mac WP Amazon 03.01.2005 przez Redakcja GTA Site
Encyklopedia: GTA SA

SA - Low-Ridery

W GTA San Andreas pojawiło się dość dużo aut uważanych za Low-Ridery. Charakteryzują się długo płaską maską i długim płaskim tyłem – wyjątkiem jest tylko Slamvan. Są one też bardzo niskie i długie. Tego typu auta najbardziej popularne są w Stanach Zjednoczonych. Tam też rozgrywa się akcja GTA S.A. W jeden z początkowych misji dla Cesara bierzemy udział w takich zawodach.

Zawody w grze:

Zawody w rzeczywistości:W grze mamy dostęp do 7 typów Low-Riderów. Są to:

Savanna - Chevrolet Impala. Bardzo ładny i dobry low-rider. Jest szybki i prowadzi go się wygodnie. Jednak trudne jest pokonywanie zakrętów, gdy wóz jest mocno rozpędzony. Jest on bardzo popularny w Los Santos stoi on też na ulicy (dokładnie na podjeździe do jakiegoś domu) gdzie znajduje się garaż Loco Low Co.
W grze:Prawdziwy odpowiednik

 


Blade - Chevrolet Caprice Kario. Jest to szybki low-rider, nawet dość przystępnie się go prowadzi. Stoi zaparkowany przy sklepie Zero, bierze się nim u dział w wyścigu” Lowrider Race”.
W grze:Prawdziwy odpowiednik:

 


Remington - Lincoln Mark 5. Jest to chyba najlepszy low- rider obok Savanny. Jest szybki i doskonale wyważony dzięki czemu doskonale się go prowadzi. Jedyną wadą jest jego długość przez co trzeba uważać na wąskich krętych drużkach. Jest to mój ulubiony low-rider.
W grze:Prawdziwy odpowiednik:


Tornado - Chevy Bel Air. Piękny stary low-rider – tak można w skrócie opisać ten wóz. Jest on wygodny w prowadzeniu i nawet jak na swój wiek szybki. Tym samochodem poruszają się Vagosi. Po przejęciu ich terenu nie jest łatwo go spotkać.
W grze:Prawdziwy odpowiednik:


Voodoo - Chevrolet Impala. Low-rider podobny to savanny i blade jednak wyróżniają go „skrzydła” na klapie bagażnika. W GTA Vice City był to samochód należacy do gangu (haitańczyków) teraz jest to zwykły samochód, którego bardzo łatwo spotkać zaparkowanego na podjazdach domów Ganton, Jefferson, Willowfield.
W grze:Prawdziwy odpowiednik:


Slamvan – Dodge Ram. Jest to nowoczesny low-rider. Można go spotkać niedaleko lotniska w LS i często w LV. Ma on bardzo charakterystyczny dźwięk silnika. Jest on bardzo szybki, ale początkującym zapaleńcą low-riderów może przysporzyć trudności w prowadzeniu
W grze:
Prawdziwy odpowiednik:


Tahoma - Chevrolet Monte Carlo. Jest to zwykły samochód. Nie jest on szybki, cięzko się go steruje i nie wygląda za ładnie. Tym autem jeżdżą Ballasi. Moja rada to omijac to auto z daleka.
W grze:Prawdziwy odpowiednik:


Te wszystkie auta można tuningować w Garażu Loco Low Co. Znajduje on się tutaj:

Garaż dostępny jest dopiero po wykonaniu misji u Cesara (Cesar Vialpando).
PiTeR