5129V SA - Szkoły PC PS3 PS2 iOS Android Xbox X360 Mac WP Amazon | 30.06.2005 przez Kuchcik & Wilu
Encyklopedia: Grand Theft Auto: San Andreas

W całym stanie San Andreas są dostępne 4 szkoły, w których możemy doskonalić nasze umiejętności poruszania się różnymi pojazdami. Ukończenie wszystkch 4 szkół jest wymagane do ukończenia gry w 100%. Za każdą lekcję w szkole mozemy otrzymać medal złoty, srebrny lub brązowy, w zależności od ilość procent wykonania danego zadania

R E K L A M A

W całym stanie San Andreas są dostępne 4 szkoły, w których możemy doskonalić nasze umiejętności poruszania się różnymi pojazdami. Ukończenie wszystkch 4 szkół jest wymagane do ukończenia gry w 100%. Za każdą lekcję w szkole mozemy otrzymać medal złoty, srebrny lub brązowy, w zależności od ilość procent wykonania danego zadania (liczy się zarówno końcowe położenie pojazdu jak i czas wykonania lekcji), aby zdobyć złoty medal należy mieć 100%, na srebrny 85%-99%, na brązowy 70%-84%, jeżeli zdobędziemy mniej niż 70% musimy wpotórzyć lekcję. Do ukończenia głównego wątku gry potrzeba nam jedynie ukonczonej szkoły latania. Szkoły jazdy są zaznaczone czerwonym znaczkiem na mapie w czasie gry.


Szkoła samochodowa

Lokacja: Aby rozpocząć naukę zaawansowanej jazdy samochodem należy udać się na południe od garażu w dzielnicy San Fierro - Doherty, po wejściu do budynku udajemy się do czerwonego znacznika, aby rozpocząć szkołę samochodową.
Lekcje - 12:

1. The 360
Pojazd - Infernus
- Bardzo proste zadanie, należy wykonać pączka, czyli obrót o 360 stopni, aby to zrobić przytrzymaj hamulec, gaz i któryś z kierunków skrętu jednocześnie, poczekaj aż samochód wróci do pierwotnej pozycji, i puścić klawisze.

2. The 180
Pojazd - Blista Compact
- Kolejne dość proste zadanie, tym razem musisz zrobić nawrót o 180 %, i zaparkować w miejscu z którego startowałeś, aby to zrobić, trzymaj gaz, po dojechaniu do pachołów wyczuj dobry moment, i wciskając hamulec ręczny skręć w prawo, aby obrócić wóz o 180%, następnie spokojnie zaparkuj w wyznaczonym miejscu, jeżeli chcesz zdobyć złoty medal musisz zaparkować idealne, tj. w środku wyznaczonego pola i w dobrym kierunku. Przewrucenie pachołka równa się odjeciu 20% od łącznej noty.

3. Whip and Terminate
Pojazd - Bunshee
- Znowu nie będzie trudno Smile. Tym razem musimy poprostu jechać po wyznaczony m przez pachołki torze, jednak aby uzyskać dobry czas musisz przy zakręcie lekko przytrzymać hamulec, żeby go dobrze ściąć, do zaparkowania na które nie masz dużo czasu przygotuj się już po wyjściu z zakrętu.

4. Pop and control
Pojazd - Police (SF)
- Tu zaczynają się trudniejsze zadanie, pierwszym z nich będzie nabycie umiejetności jazdy z przebitymi oponami. Kiedy będziesz zbliżał się do kolczatki koniecznie puść gaz, jeżeli tego nie zrobisz skończy się to potrąceniem kilku pachołków co uniemożliwi skończenie lekcji, musisz dbrze wyczuć samochód, aby przejechać wyznaczony tor, najtrudniejsze jednak będzie idealne zaparkowanie, jednak jeżeli chcesz ukończyć na obojetnie jaki medal to tym się martwić nie musisz.

5. Burn and lap
Pojazd - Bunshee
- Doszliśmy do jednego z trudniejszych, jeżeli nie najtrudniejszego zadania w szkole samochodowej. Musisz przejechać 5 okrążeń w czasie 40 s. co daje 8 sekund na jedno okrążenie - brzmi łatwo, ale pozory mylą, bedziesz się z tym zadaniem musiał troszkę pomęczyć próbując je ukończycie na różnorodne sposoby, ja polecam jeden: zawracaj a ręcznym, jednak kiedy samochód obróci się o około 90 stopni dodaj gazu i skręć tam gdzie masz jechać, dzięki temu nie wyracisz znacznie prędkości, staraj się zawracać jak najbliżej pachołków, na prostych jedź po zewnętrznej aby łatwiej ściąć zakręt. Aby zdobyć złoty medal musisz mieć ponizej 36 sekund, co daje około 7 sekund na jedno okrążenie, bardzo trudno to wykonać, ale jest to możliwe.

6. Cone Coil
Pojazd - Bunshee
- Łatwiejsze zadanie od poprzedniego, choć i tak nie jest aż tak proste jak sie moze wydawać. Musisz ominąć pachołki (kierunek ustalasz przed startem), wykonać nawrót o 180 stopni i wrócić, staraj sie jechać jaknajbliżej pachołków, aby jak najmniej skręcać, przez co tracimy prędkość, nawrót wykonaj przy użyciu ręcznego, i wróć tą samą trasą, na wykonanie zadania masz 10 sekund.

7. The 90
Pojazd - Bunshee
- Znowu wracamy do zadań "z wyższej półki", tym razem musimy zaparkowac pomiędzy dwoma wozami, równolegle do nich, nie ma czasu bawić się w powolne parkowanie, gdyż mamy na to zadanie 5 sekund, a każde uszkodzenie któregokolwiek z wozów wiąże się z punktami karnymi, na to zadanie nie ma dobrej recepty, poprostu jedź, i hamując ręcznym tak manewrjuj samochodem aby ustawił się p[omiędzy 2 innymi wozami.

8. Wheelie wave
Pojazd - Bunshee
- Musimy wjechać jedną stroną pojazdu na podwyższenie, i dojechać na 2 kołach do czerwonego znacznika, niejest to zadanie proste, ani szczególnie trudne, lecz musisz dobrze wystartować, gdyż później możesz mieć kłopoty z utrzymaniem wozu na 2 kołach co spowoduje oddalenie sie od znacznika przez skręcanie. Nie ma limitu czasu.

9. Spin and go
Pojazd - Taxi
- Wracamy do prostszych zadań Smile. Musisz jadąc tyłem obrócić wóz o 180 stopni, i zaparkować przodem, aby wyczuć moment w którym bedziesz musiał nawwrócić spójrz do tyłu, kiedy pachołk się skończą skręcaj w lewo, hamujac ręcznym oddaj gazu i skręć w prawo, nie możesz sie zatrzymać. Na zadanie masz 5 sekund.

10. P.I.T. Maneuver
Pojazd - Police (SF)
- Znowu nie będzie trudno, choć będziesz musiał to troszkę poćwiczyć. Musisz lekko uderzyć w bok drugiego pojazdu, aby ten obrócił się o niecałe 180 stopni, przy czym musisz zatrzymać się jaknajbliżej drugiego pojazdu, aby zdobyć złoto nie możesz pozwolić na żadne uszkodzenia samochodu.

11. Alley oop
Pojazd - Bunshee
- Trudniejsze zadanie, musisz tak wyskoczyć z rampy aby przeskakując nad dwoma samochodami zrobić tzw. beczkę, tj. obrót o 360 stopni w bok, aby to wykonać musisz troszkę poćwiczyć, wjedź na rampę dwoma kołami, wjeżdzając na nią manipuluj tak strzałkami, żebyś spadł idealnie na 4 koła, nie jest to proste, ale wykonanlne, sporo zależy tu od szczęścia.

12. City Slicking
Pojazd - Super GT
- Druga z najtrudniejszych, oraz najdłuższa misja w szkole jazdy dostajesz pojazd którego wady poznasz już przy pierwszym manewrze, bardzo łatwo wpada w poślig, przez ciężko się nim skręca przy dużych prędkościach, z wykonaniem zadania na brąz nie bedziesz miał problemu, lecz jeżeli myślisz o złocie będzie już trudniej, gdyż musisz przejechać wyznaczoną trasę w 1:40, przy czym nie możesz uszkodzić samochodu. Mogę radzić tylko to, aby wystartować do tej lekcji w nocy, kiedy ruch uliczny jest najmniejszy, jedź ile się da po torach, aby nie narażać się na niebiezpieczeństwo przy wyprzedzaniu. Zalecany tor jazdy - jedź na północ prostą drogą, której odcinkiem wiodą tory dla tramwajów, dlatego skorzystaj z nich, kiedy dojedziesz do dwupasmowej drogi skręć w prawo, a potem od razu w lewo, zjeżdzając z górki zwolnij, mijając znacznik znów wciśnij gaz do decy, bedziesz jechał dwupasmową drogą, więc nie bedziesz miał problemów, później dopiero wjeżdzasz na drogę jednopasmową, skręcasz w prawo i jadąc pod górkę docierasz do końca tego szaleńczgo wyścigu.
Nagrody za ukończenie szkoły:
- Wszystkie złote medale: Hotknife
- Wszystkie medale srebrne lub lepsze: Bullet
- Wszystkie medale brązowe lub lepsze: Super GT


Szkoła lotnicza

Lokacja: Opuszczone lotnisko Verdant Meadows
Lekcje - 10:

1. Takoff
Pojazd - Rustler
- Zaczynamy od podstaw, czyli wznoszenie się do lotu. Aby ukończyć zadanie musisz przelecieć przez 3 pączki. Samolot poderwij do góry najlepiej wtedy, gdy tylnie koło samolotu oderwi się od ziemi, wtedy wznieś go do góry, schowaj koła przyciskiem "2" z klawiatury alfanumerycznej, przeleć prze pierwszego pączka, następnie zmniejsz wysokość lotu, i przeleć przez drugiego pączka, trzeci pączek znajduje się znowu troszkę wyżej, więc podnieś samolot do góry.

2. Land Plane
Pojazd - Rustler
- Potrafimy już startować, to teraz czas na naukę lądowania. Startujesz już w powietrzu, samolot jest skierowany idealnie na pas startowy dzięki czemu nie musisz maniupulować już kierunkami lotu. W locie rozwiń podwozie samochodu (przycisk 2), i zleć powoli tuż nad pas startowy, kiedy będziesz się zbliżał do pasa, wciśnij hamulec, aby samolot wytracił prędkość, przy samym pasie podnieś jego przód lekko do przodu, aby wylądować płynniej. Jeżeli liczysz na złoto musisz zatrzymać się idealnie w środku czerwonego okręgu.

3. Circle Airstrip
Pojazd - Rustler
- Odrobinkę trudniej, choć i tak powinieneś dać sobie z tą lekcją radę. Musisz wystartować, i zatoczyć małe kółko w powietrzy niedaleko od lotniska. Masz do wyboru kierunek w lewo lub prawo, po oderwaniu naszego samolotuod ziemi nie zapomnij schowwać podwozia. Skręty wykonuj spokojnie, i najlepiej na jednej wysokości, nie szarp samolotem bo wtedy ciężko Ci będzie wlecieć w psozczególne pączki. Lekcja kończy się w powietrzu.

4. Circle Airstrip and Land
Pojazd - Rustler
- Rozwinięta lekcja numer 3. Robisz to samo koło, masz również wybór kierunku lotu, lecz po skończeniu trasy trzeba jeszcze wylądować (Lekcja 2). Po przeleceniu przez ostatniego pączka ustaw się dobrze do pasa startowego, rozwiń podwozie i wyląduj tak jak w lekcji numer 2, postaraj się zatrzymać jak najbliżej czerwonego znacznika.

5. Helicopter Takeoff
Pojazd - Hunter
- Pzesiadamy się na helikoptery Smile. Musisz wznieść na określoną wysokość w ciągu 12 sekund, kiedy pojawi Ci się na monitorze kolejna komenda, obróć helikopter o 180 stopni, i wleć w znajdującego się niżej pączka.

6. Land Helicopter
Pojazd - Hunter
- Umiemy startować, to czas na lądowanie, Startujemy w powietrzu, i lecimy przechylając helikopter do przodu w kierunku czerwonego znacznika, tracąc jednocześnie wysokość, kiedy zbliżymy sie juz do czerwonego punktu, przechyl helikopter do tyłu, aby wytracić prędkość, i spokojnie opuść się na ziemie.

7. Destroy Targets
Pojazd - Hunter
- Teraz bedzie troszkę trudniej. Musisz zniszczyć najpierw 3 stojące jedna za drugą ciężarówki, dla ułatwienia zmień widok kamery, aby widzieć celownik, wystrzel w ich kierunku jaknajwięcej rakiet, kiedy zniszczysz wszystkie 3 ciężarówki, udaj się w kierunku 2 furgonetek, zleć nisko nad nie, i z niedalekiej odległości rozwal je karabinkiem maszynowym. Po tym leć na pas startowy by wylądowac i ukończyć lekcję

8. Loop-The-Loop
Pojazd - Stuntplane
- Zamienisz się teraz w kaskadera. Musisz zrobić tzw. pętle, przeleć przez pierwszego pączka, i wzbij się do góry, cały trzymaj klawisz którym się wznosisz, kiedy zatoczysz pętlę, i wrócisz do normalnej pozycji wyceluj w drugiego pączka i to koniec.

9. Barell Roll
Pojazd - Stuntplane
- Nauczysz się teraz drugiego akrobatycznego tricku. Wykonasz tzw. beczkę, czyli obrót o 360 stopni wokł własnej osi, przleć przez pierwszego pączka, i przechylaj samolot w lewo tak długo, aż wrócisz do naturalnej pozycji samolotu, wyczuj moment kiedy przestaniesz skręcać, aby trafić w drugiego pączka i zakończyć zadanie.

10. Parachute Onto target
Pojazd - Spadochron
- W tej lekcji nabędziesz umiejętności spadachroniarskich, przydatnych przy niektórych z misji. Zaczynasz w powietrzy, trzymaj klawisz odpowiadający za gaz w pojazdach, aby lecieć szybciej, i troszkę do przodu, kiedy na ekranie pojawi się napis "Press LPM to open your parachute now" wciśnij lewy przycisk myszy, teraz musisz dolecieć w sam środek ogręgu (na złoto), lub w inne punktowane pole, aby polecieć dalej "zahamuj" spadochronem, a CJ podkurczy nogi i poleci kawałek dalej niżby to robił normalnie.
Nagrody za ukończenie szkoły:
- Wszystkie złote medale: Hunter
- Wszystkie medale srebrne lub lepsze: Stuntplane
- Wszystkie medale brązowe lub lepsze: Rustler


Szkoła motorowa

Lokacja: Najprostsza szkoła znajduje sie na wschodzie Las Venturas, nieopodal tamtejszego stadionu
Lekcje - 6:

1. The 360
Pojazd - PCJ-600
- Musisz wykręcić pączka stojąc w miejscu, w tym celu trzyaj gaz, hamulec i jeden z kierunków skrętu, chwilkę przed dotarciem tylniego koła puść klawisze, nie powinieneś mieć z tą lekcją żadnych trudności

2. The 180
Pojazd - PCJ-600
- Musisz wykonać nawrót o 180 stopni, w tym celu najpierw dojedź do pachołków, i na ręcznym zawróc zaraz za pojedyńczym pachołkiem, wróć do celu i poprawnie zaparkuj.

3. The Weelie
Pojazd - BF-400
- Jeżeli jeździłeś już motorem w san andreas to na pewno robiłeś już dla zabawy ten trick. Rozpędź się, i przed dojechaniem do pachołków postaw motor na tylnie koło przenosząc środek ciężkości do tyłu i gazując, za pachołkami wróc na dwa koła, i zatrzymaj się w wyznaczonym polu.

4. Jump and Stop
Pojazd - Sanchez
- Kolejna bardzo prosta lekcja, musisz wyskoczyć z rampy, i zatrzymać się w zaznaczonym polu. Nie skręcaj w ogóle, gdyż wystarczy że będziesz jechał na wprost, a dojedziesz idealnie do celu.

5. The Stoppie
Pojazd - NRG-500
- Stoppie to przeciwność tego czego uczyliśmy się w lekcji numer 3, tym razem zamiast na tylnim, będziemy musieli jechać na przednim kole. Dojedź do pachołków, i dystans przez nie przejedź na przednim kole, aby to zrobić przechyl się przed pachołkami do przodu, i lekko zahamuj, potem manipuluj przechyleniem i hamulcem tak, abyś nie upadł na dwa koła, lub za mocno przechylił się do przodu i spadł z motoru, po przejechaniu dystansu wyznaoczonego przez pachołki zaparkuj w wyznaczonym do tego polu.

6. Jump and Stoppie
Pojazd - NRG-500
- Najtrudniejsza lekcja, wymagająca dość wielu prób. Musisz wyskoczyć z rampy, i tak manipulować przechyleniem, aby spaść na przednie koło, i dojechać na nim do zaznaczonego miejsca, po wylądowaniu lekko zahamuj, przez co nie powinieneś spaść od razu po lądowaniu na dwa koła, potem już tylko manipuluj przechyleniami, i idealnie zaparkuj
Nagrody za ukończenie szkoły:
- Wszystkie złote medale: NRG-500
- Wszystkie medale srebrne lub lepsze: FCR-900
- Wszystkie medale brązowe lub lepsze: Freeway


Szkoła pływania łodziami

Lokacja: Beyside Marina - północ Tierra Robada
Lekcje - 5:

1. Basic Seamanship
Pojazd - Coastguard
- Bardzo proste zadanie, w którym musisz poprostu popłynąć kawałek, i zatrzymać łódź w wyznaczonej strefie, zacznij hamować, około 6 sekund po starcie.

2. Plop a Course
Pojazd - Coastguard
- Bardzo proste zadanie, ze względu na spory czas, w którym się musisz zmieścić. Musisz przepłynąć łodzą wyznaczoną przez boje trasę, aby wiedzieć gdzie skręcić za bojami spoglądaj na radar, na którym są zaznaczone boje, które będą nastepne po tych do których aktualnie zdążasz.

3. Fresh Slalom
Pojazd - Dinghy
- Kolejna trasa do pokonania, tym razem za pomocą małe pontonu, dostosuj się do wskazówek z lekcji nr 2 aby ułatwić sobie zadanie

4. Flying Fish
Pojazd - Vortex
- Dość fajne zadanie, musisz przelecieć vortexem kilkadziesiąt metrów (na złoto conajmniej 67 metrów). Zatocz mały łuk aby dobrze wlecieć na rampę, i wyskocz, aby polecieć dalej przytrzymaj przycisk odpowiadający za przechylenie się w tył (np podczas jazdy motorem).

5. Land, Sea and Air
Pojazd - Vortex
- Najdłuższa trasa do pokonania, i zarazem ostatnia lekcja w szkole. Tym razem jako środek transportu dostaniesz poduszkowiec - Vortex. Aby ułatwić sobie zadanie skorzystaj ze wskazówek do lekcji nr 2.
Nagrody za ukończenie szkoły:
- Wszystkie złote medale: Jetmax
- Wszystkie medale srebrne lub lepsze: Squalo
- Wszystkie medale brązowe lub lepsze: Marquis

>
r e k l a m a

Komentarze (149) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
Anim dodano: 06.11.2006, 22:41
Mam przyjemnosc pochwalic sie ze przeszdlem wszystkie szkoly (bez kodow)! Jak byscie mieli problem z jakims zadaniem piszcie to moze wam powiem co i jak. Pozdrawiam! Amin!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mkopl dodano: 24.12.2006, 16:32
Najtrudniejsza jest szkola latania samototem;/!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
zibco dodano: 09.02.2007, 13:23
Ja mam wszystko na gold w szkole motorowej (łatwa) i wodnej. W szkole samochodowej mam prawie wszystko na gold tylko przy tym z obkrążeniem 5 razy i jazda po mieście na silver. A w lotniczej to nie b ędę wspominał... :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Kociątko Z Pazurkami dodano: 10.02.2007, 00:18
ja mam wszystko na gold oprucz misji z spadochronem. ja mam na PS2 to łatwiej latać bo mamy te gałki. ( ja się wysilam tylko dla huntera )
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.14.***.***]
Gość dodano: 10.02.2007, 09:57
JA MAM JEDNĄ SZKOLE NA GOLD BEZ KODUW
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
rafayo13 dodano: 14.02.2007, 10:07
prawie wszedzie mam zlote tylko najgorsza jest szkola plywania i szkola jazdy. szkola latania jest najprostrza tylko jedno mam srebro a reszta to zloto.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
pawsmol dodano: 18.02.2007, 13:52
bylem na pustyni i nic nie bylo
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wojcieszek11 dodano: 25.02.2007, 20:20
po jakiej misji moge isc do jakjes szkoły
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.105.***.***]
Gość dodano: 09.03.2007, 13:58
szkola latania jest najtrudniejsza
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[213.192.***.***]
Gość dodano: 02.04.2007, 21:08
szkoła motorów jest zdecydowanie najlepsa!111!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Szymon1995 dodano: 10.04.2007, 21:07
Ej wiecie może co to za auto Hotknife i gdzie mozna go znaleźć?? Bo nie mam nerwów przechodzić szkoły samochodów na złoto.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
marcinxp dodano: 11.04.2007, 11:15
ja mam dostępne san fiero anie mam szkoły jeżdżenia ktoś mi morzę powiedzać o co chodzi
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Szymon1995 dodano: 12.04.2007, 09:34
Jestem przy 3 misji w szkole latania. Gdy ten samolot sie wzonosi leci może z 5 sekund i zaczyna sie dusić i spada w dół!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
jacobs dodano: 12.04.2007, 21:27
szymon musisz 2 schowac podwozie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
jacobs dodano: 12.04.2007, 21:28
a zeby odblokowac dodatkowe samochody to trzeba wrzystko miec na zloty medal???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mikim dodano: 17.04.2007, 20:58
ja w san fierro w szkole samochodowej mialem same zlote ^^ urodzony kierowca hehe...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mikim dodano: 17.04.2007, 21:00
a co do czego to szkola latania sprawiala mi trudnosci ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
geforce_x dodano: 24.04.2007, 14:58
ja miałem problem z tym samolotem(z tym działkiem)co sie startowało i przeleciałem i dostawałem ledwo 13 pkt. ale już wiem wystarczy podnieść podwozie więc naciśnijcie 2 i wszystko wporzo
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Szulcer dodano: 03.05.2007, 17:39
Marcinxp: musisz przejść specjalną misję :P. Najtrudniejsza jest szkoła samochodowa :(( Wszędzie mam złote medale tylko nie tam.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
extermi111 dodano: 03.05.2007, 20:14
jamam szkołe na gold ale w szkole latania mam gold oprucz w (start-obkrąż-wyląduj)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.10.***.***]
Gość dodano: 04.05.2007, 10:21
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Minister dodano: 04.05.2007, 19:38
A ja mam szkołę na platynę
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Minister dodano: 04.05.2007, 19:40
Uczta się. bo za średnią poniżej 6.1 będą mundurki i będzie spłuczka w kiblu sejmowym.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
marcinxp dodano: 06.05.2007, 13:27
u mnie żeby mieć misję na verdant meadows muszę zdać szkołę latania a jestem dopiero w 3 lekcji
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Maly1993 dodano: 04.06.2007, 20:00
Najtrudniejsza jest szkoła latania :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
grolek94 dodano: 29.06.2007, 13:43
bardzo fajne ale szkola latania jest najtrudniejsza:):):)!!!:(:(:(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pawlus665 dodano: 09.07.2007, 16:54
szkoła latana jest z[***]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pawlus665 dodano: 09.07.2007, 16:54
szkola latania jest z[***] na maxa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pawlus665 dodano: 09.07.2007, 16:55
zjabana profesionalnie:(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Zdroja dodano: 10.07.2007, 14:02
co musze robic by uczyc sie latac??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
szef1993 dodano: 15.07.2007, 10:12
zdobyc zlote medale , a co?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kratos16 dodano: 19.07.2007, 15:59
A ja wszystko mam na 100%.Dla mnie najtrudniejsze było Destroy Target czy jakoś tak:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
CRonaldo7 dodano: 21.07.2007, 09:01
proste wszystko złoto
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Nico dodano: 21.07.2007, 21:09 + 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Nico dodano: 21.07.2007, 21:10
ej czemu nie ma komentarzy to u mnie jakiś błąd??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk dodano: 24.07.2007, 22:01
popieram, latania najtrudniejsza...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance dodano: 26.07.2007, 12:22
Najtrudniejsze w szkole jazdy jest ostatnia jazda próbna (ale przeszdłem tą całą szkołę na złoty medal;)). Zaś w szkole latania najtrudniejsze jest misja z Hunterem z tym strzelaniem to samochodów(ale i tak mam tą skzołę na złoto) ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance dodano: 26.07.2007, 12:23
Najfajniejsza jest szkoła pływania łodźmi ;) ja przeszedłem all szkoły na złoty medal ;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
RaV 68 dodano: 27.07.2007, 11:16
ja mam misje z pływaniem i nie mogę przejść dalej gry plz pomóżcie ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
GTAIVziomek dodano: 10.08.2007, 11:53
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
m@rcin32 dodano: 12.08.2007, 21:09
Słuchajcie jak podobno tacy jestescie dobrzy ze macie szkole jazdy samochodem na wszystkie zlote medale to niech ktos da tutaj screena do Hotnkife' a bo zachodze w glowe co to za auto
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
maku dodano: 18.08.2007, 15:40
Szkoła latanie jest prze[***]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk dodano: 18.08.2007, 19:26
SZKODA, ŻE NIE MA, SZKOŁY JAZDY NA ROWERZE ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
adzi66 dodano: 27.08.2007, 22:10
masz racje maku nawet misji 1 nie moge zrobic z tym bo jak starrtuje takim badziewiem a potem jeszcze znaczniki
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Czesioo dodano: 21.11.2007, 18:48
najbanalniejsza jest szkoła latania i rowerowa bo reszta jest nudzaca w przechodzeniu
buhahahahahahaha ;););)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Czesioo dodano: 21.11.2007, 18:49
mówiąc rowerowa mam na myśli motorowa ''
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Recon dodano: 06.12.2007, 11:37
Najfajniejsza jest szkoła motorowa ma całą na złoto a najtrudniejsza latania
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
LuluKB dodano: 15.12.2007, 17:46
RaV 68 jeśli jest to misja z Woozim w San Fierro to czemu nie możesz przejść tej misji przecież nie jest trudna??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Cthulhu dodano: 22.12.2007, 16:43
Bardzo fajny pomyls mozna sie wiele nauczyc :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
adzi66 dodano: 23.12.2007, 11:57
No mozna się wiele nauczyć ale szkoda , że trzeba to do 100% gry przynajmniej są nagrody
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Fedor dodano: 30.12.2007, 21:04
Najtrudniejsza szkola to samochodowa i lotnicza.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Benio dodano: 12.01.2008, 16:59
z tymi motorami u mnie jest cos nie tak mam wszystkie zlote medale i nie pokazuje mi sie motor ktory dostaje w zamian za te medale tylko inny
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
Gość dodano: 15.01.2008, 20:43
Najtrudniejszym zadaniem ze wszystkich szkół jest City Slicking
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nastek25 dodano: 03.02.2008, 17:32
Możecie mi powiedzieć, w której trzeba być misji, żeby móc chodzić do tych szkół?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Kornat666 dodano: 08.02.2008, 10:09
ja w szkole samochodowej mam wszystko na złoty medal poza "Burn and lap" to jest najgłupsze zadanie :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pacw dodano: 21.02.2008, 20:49
Kornat, ja też miałem problem, żeby to przejść na złoto, ale dużo ćwiczyłem i się udało...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
LuluKB dodano: 22.02.2008, 17:38
Nastek25 jeśli jesteś dopiero w Los Santos to długa droga przed tobą...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.19.***.***]
Gość dodano: 24.02.2008, 14:39
samochodowa jest najgorsza... ale za to lotnicza jest super ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lester019 dodano: 09.03.2008, 12:56
Motorowa jest spoko, calkiem latwa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
lucass90 dodano: 14.03.2008, 21:02
ile poziomów w szkole latania trzeba przejść, żeby zadzwonił ten koleś który mówi że uwolni brata Cj'a (Sweet'a) ??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Marta666 dodano: 24.03.2008, 13:10
no nie mogę przejść dalej lotnictwa z tymi trzema ciężarówkami i dwoma samochodami które się poruszają! jakie to jest [***]*** :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
C@R|_ dodano: 25.03.2008, 09:40
biedak15 szkoła City Slicking jest łatwa!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tiquill dodano: 28.03.2008, 13:14
Szkoła samochodowa jest chora i przynam się, że przeszedłem ją fartem xD Wg.mnie najłatwiejsza jest lotnicza, wszystko mam na gold, a najłatwiesza to łodzi ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
misiekgud dodano: 28.03.2008, 21:16
Osobiście że szkoła motorowa i z łódkami są najłatwiejsze. Nigdy nie udało mi się osiągnąć złoto z wszystkich kategorii w szkole samochodwoej i lotniczej.:D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Arston88 dodano: 26.04.2008, 21:32
WEDŁUG PROSTOTY
1 SZKOŁA MOTOCYKLOWA
2 SZKOŁA PŁYWANIA
3 SZKOŁA LOTNICZA
4 SZKOŁA SAMOCHODOWA
jedynie na motorach zdobyłem złoto, w motorówkach zabrakło mi dwóch medali bo reszta na srebro, lotnicza na srebro
a samochodowa jest po@#&^
a n
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Calvin_Allen dodano: 28.06.2008, 20:45
Szkołę jazdy, latania i jazdy na motorze mam całą na złoto.
Jak na mój gust to najtrudniejsza jest ta w Bayside ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
killer127 dodano: 30.06.2008, 12:11
nie lubie tych szkół tylko latania.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
rafal2700 dodano: 10.07.2008, 00:55
mam złoto w lotniczej szkole motorowej i brakuje mi jeden złoty by mieć szkołe pływania samohodowa może sie wiecie co !!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.8.***.***]
Gość dodano: 11.07.2008, 14:31
ja przeszedlem bez poradnika
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
wojti_p dodano: 13.07.2008, 09:46
a czy żeby mieć 100% gry, to trzeba wszystkie lekcje we wszystkich szkołach przejść na złoto?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fanatique dodano: 14.07.2008, 12:21
kody na ukończenie szkoły jazdy działają? bo u mnie raczej nie... kiedy mam je wpisać? (nie mogę sobie poradzić z przedostatnią lekcją - obrót...)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Dubler dodano: 24.07.2008, 10:41
Wszystko ok... ale można dać jeszcze namiar GPS na szkoły... nie chce mi się ich sszukać ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
lukascv dodano: 25.07.2008, 12:31
szkoła latania jest najtrudniejsza
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gta23 dodano: 27.07.2008, 11:40
Szkoda że szkoła latania jest tak odcięta od świata :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
GTA_Fan dodano: 28.07.2008, 10:19
ja ukonczylem wszystkie na zloto oprocz tej samochodowej nie moge zrobic tych 5 okrazen w 40.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
GROM7 dodano: 30.07.2008, 09:37
Ja zaliczam pokoleji aby mieć wszystkie pojazdy na początek wszystkie na brąz, później srebro a na końcy złoto. Ale samochodowej na złoto nie mogę coś przelot przez miasto ciągle ktoś mi zajeżdża drogę i uszkadzam wóz.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
madd tagg dodano: 03.08.2008, 15:41
ja nie mam złota tylko w szkole samochodowej (5,7,8,12 zadanie) i szkoła pływania pierwsze zadanie niby łatwe ale ja nie moge zejść poniżej 9.74s
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
madd tagg dodano: 06.08.2008, 20:37
juz mam wszystkie szkoly na zloto opocz szkoly jazdy samochodem a dokladnie 5 zadanie brakuje mi 2s aby miec zloto
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nike 2430 dodano: 07.08.2008, 16:48
Ja to Wszystkie zdałem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Ziom@k dodano: 13.08.2008, 09:30
a ja wolę moją szkołe xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pilot na złoto dodano: 16.08.2008, 12:06
Dla mnie te szkoły to łatwizna mam huntera, hotknifa, jetmaxa i NRG-500. Jak ktoś chce bardziej szczegółowe podpowiedzi (PS2) to prosze pisać na meila albo zadawać pytania tutaj.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Dariss dodano: 25.08.2008, 17:34
szkoła latania jest trudna :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
CON-MAN dodano: 26.08.2008, 14:32
trudne te szkoly
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Becku dodano: 27.08.2008, 12:53
trudne i głupie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
turbohaker dodano: 27.08.2008, 13:44
Polecam Wszystkim Zajebista parodie GTA SA zkazany za zapalki----http://pl.youtube.com/watch?v=39bnyCeC1oQ
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
damczak dodano: 31.08.2008, 16:21
Najprostszą szkołą jest motorowa,
miałem wszystko na złoto, a najtrudniejsza to szkoła latania.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mateuszfan dodano: 06.10.2008, 19:22
najtrudniejsza jest szkoła latania :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gf dodano: 08.11.2008, 13:13
ja wiem gdzie jest szkoła jazdy ale jak się uczyc nie wiem a jest tam dziewczyna mishel
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.19.***.***]
Gość dodano: 11.11.2008, 12:54
szkoły są najlepsze :> wspaniały pomysł panów z R* :) najtrudniejsza jest szkoła samochodowa :/ szkoła latania jest banalna :) jak macie problemy to pisać PW a ja wam przejdę :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pietrek123 dodano: 13.11.2008, 14:12
W jakim czasie trzeba sie zmieścić żeby mieć złoty medal w pierwszej lekcji szkoły pływania??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kacper1009 dodano: 22.11.2008, 21:45
szkoła latania jest najtrudniejsza 4 wogóle nie moge prześć ale przeszłem szkoła motorowa jest najlepsza mam wszystko na złoto:D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mateusz15 dodano: 24.11.2008, 21:36
Najtrudniejsza jest szkoła latania nie mogę przejść trzeciej misji
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Michal99939 dodano: 28.11.2008, 20:26
Fajne,Spox,szkolynajlepsze motorowe. Mialem proble zrobic stopie ale zrobilem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
carljohnson&swet dodano: 04.12.2008, 19:47
ja jak przechodziłem szkole motorowo to już nie pamiętem w jakiej lekcji ale pamiętam że w jakieś lekcji w szkole motorowej występowalo fcr-900
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Apacz dodano: 11.01.2009, 09:52
jak mam iść do szkoły latania jak nie wiem gdzie mam znaleźć coś do latania zeby mieć skila???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
CJgtaSA dodano: 31.01.2009, 19:29
przeszłem wszystkie :) największy kłopot sprawiła szkoła latania!ale spoko przeszłem a najłatwiejsza i najlepsza szkoła motorowa jest :) fajna zabawa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Nightmare dodano: 23.02.2009, 20:55
Masz racje Wu Zi Mu latania banalna, wystarczy tylko poćwiczyć chwilę, trudna jest misja w samochodowej z 5-cioma okrążeniami... ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Nightmare dodano: 23.02.2009, 20:58
gf - musisz wejść w czerwony znacznik przy telewizorze i wtedy pojawi się ekranik i tak domyślnie : spacją akceptujesz, enter wstecz/wyjdź, strzałki przesuwasz i w niektórych misjach po akceptacji musisz wybrać kierunek jazdy (lewo/prawo- strałki)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Nightmare dodano: 23.02.2009, 21:17
1 lekcja szkoły pływania - chyba 9,6 sekund
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
adamo17623 dodano: 18.03.2009, 16:52
Nie mogę przejść samochodowej, a konkretniej nie mogę przejść "Burn and Lap".
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
aro p dodano: 24.03.2009, 17:14
Gdy grałem w Gta sa to przeszłem na złoto szkołę prowadzenia motocykla.To wyszedłem z szkoły to szedłem zapisać grę i pomyślałem sobie że pojade nowym motorem.I gdy chciałem wsiąść na motor ten najlepszy to go nie było a pierwszy raz go chciałem użyć.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
MichuGTAFAN dodano: 09.04.2009, 10:53
ja jak anrazie przeszłem całą szkołe samochodowom i jestem w ostatnim zadaniu szkoły latania która sprawiła mi dużo trudnosci:) Pozdro!:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
matix475 dodano: 12.04.2009, 15:48
ja mam wszystkie szkoły na złoty medal i mam podniete
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gf dodano: 08.05.2009, 13:44
Ja znalazłem szkołę samochodową ale tego czerwonego kułka nie znalazłem tam tylko była cziewczyna
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Virus007 dodano: 19.05.2009, 18:43
Wszystkie banalne z żadną niemiałem problemów mo może szkoła latania troszq trudna
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
artur2000 dodano: 22.05.2009, 14:49
poco szkoła
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
hubi1700 dodano: 27.05.2009, 15:29
szkoły są za drogie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Rakieta dodano: 02.06.2009, 14:56
ej może ktoś wie: jak zabiorę pojazdy, które dostałem za medale, to one dalej się będą pojawiały czy nie?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Roobo dodano: 09.06.2009, 07:47
Przeszedłem wszystkie szkoły na złote medale i wziąłem huntera za złote medale i przeszedłem misję policjanta
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Roobo dodano: 09.06.2009, 07:48
bedom sie znowu pojawiać
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
HARNAŚ dodano: 22.06.2009, 10:16
Zauważyłem że gdy przejdzie się szkołę latania to w różnych miejscach pojawiają się samoloty i helikoptery np. przed ukończeniem szkoły latania na posterunku policji w Los Santos nie ma heli a po jest itp.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
AnastaNico dodano: 24.06.2009, 18:05
A ja mam problemy ze szkołą samochodową i latania ;( Czy ktoś byłby tak miły i mi ją przeszedł? Przesłałabym mu save. Proszę ;) Mój numer gg to 674043 ;) Z góry dzięki.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Piotrziomek dodano: 26.06.2009, 13:07
Najtrudniejsza jest szkoła samochodowa...trzeba się troche pomęczyć
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kamo22 dodano: 29.06.2009, 08:03
ja mam problem z misją destroy targets co trzeba zniszczyć 3 ciężarówki a potem 2 jeżdżące auta!! chyba wpisze kod na wszystkie auta na ekranie wybuchają!!
PS po jakiej misji odblokowuje się dumper co stoi w wykopaliskach? plis na odpowiedź na gg 8158881
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kamo22 dodano: 01.07.2009, 11:49
szkoła samochodowa forever xD i pływania
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Ponczek_99 dodano: 02.07.2009, 09:40
Najtrudniejsza jak dla mnie to szkoła samochodowa, trochę trzeba było się natrudzić, a latania prosta (oprócz wyzwania z spadochronem). Ale co tam wszystko na złotko we wszystkch szkołach ;) Dodam jeszcze, że wygląd Hotknifa mnie rozczarował :) Pozdro dla
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
klaudi- fanka gta... dodano: 07.07.2009, 15:40
Troche czasu i wszystkie wykonane tylko ze szkołą pilotażu miałam troche problemu bo za samolotami nie przepadam ale poprosiłam mojego braciszka i mi to wykonał...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
luki5678 dodano: 10.07.2009, 20:25
zrobilem szkole plywania na złoto i mam tylko 2 łodzie:
Squalo i Marquis nie mam lodzi za zloty medal czyli Jetmax, o co chodzi pomużcie!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
danni130 dodano: 12.07.2009, 15:28
Są mody czy coś w tym stylu na przejście szkoły samochodowej?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
AaronMaster dodano: 15.07.2009, 18:34
samochodowa chyba najtrudniejsza z lataniem nie bylo az takich problemow :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Czarek.k dodano: 27.07.2009, 11:31
wszyskie na gol
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Rydersa dodano: 30.09.2009, 12:44
wszystkie szkoly sa latwe
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Marcin1842 dodano: 20.10.2009, 17:49
Szkoła pilotarzu jest najtrudniejsza. Jak ją pierwszy raz przechodziłem to nie dałem rady. Musiałem wujka prosić;D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.139.***.***]
Gość dodano: 21.10.2009, 11:25
natrudniejsza samochodowa, zwłaszcza, że ma się krótki czas na wszystko... a samolotowa, dużo manewrów.. Mam maxa, bo lubię jeździć Phoenixem, Freewayem, Hydrą i BMXem, a i tak muszę przechodzić przez te wszystkie szkoły
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wiedzminpl1 dodano: 23.10.2009, 11:15
ja najbardziej lubie szkołe latania xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
igorek980 dodano: 10.11.2009, 17:41
e mam pytanie ? jak sie wklada savey z tej strony do GTA SA
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
koziglutek dodano: 26.11.2009, 17:49
najfajniejsza to szkoła latania i na motor.szkoła samochodowa jest zarazem głupia i trudna a szkoła pływania łodziami jest taka nudna.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Kameleon8888 dodano: 30.11.2009, 16:35
Hotknife mozna spotkac wpisujac kod na sportowe wozy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[188.33.***.***]
Gość dodano: 26.12.2009, 13:07
Jak zdac na złoto skok spadochronowy (szkoła latania) trafiam idealnie w sam środek (mam pozycję 100%) i czas 57s a dostaje 98-99% ukończenia, to jak mam szybciej doleciec? Później otworzy spadochronu nie mogę, bo wtedy dłużej muszęleciec z podkurczonymi
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[188.33.***.***]
Gość dodano: 26.12.2009, 13:10
Sorry lekka poprawka poprzedniego postu (szczególnie ostatniego zdania):Późniejsze otwarcie spadochronu odpada, gydż lecę z podkurczonymi nogami i tak osiągam podoby czas. Więc jak mam to wykonac?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
damian6 dodano: 04.01.2010, 18:06
Najlepsza jest szkoła latania XD.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mistake dodano: 27.03.2010, 10:27
Tak, szkołą latania jest bardzo fajna, chociaż szkoła samochodowa też jest spoko. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Wrona_128 dodano: 10.04.2010, 13:50
szkoła samochodowa jest wporzo ale wole z latania. ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
thatzmyname dodano: 16.04.2010, 13:53
Pamietam jak kiedys nie moglem miec wszystko na zloto a jak drugi raz przeszedlem gre na 100% to mam wszystkie zlote
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
thatzmyname dodano: 16.04.2010, 13:54
Pamietam jak kiedys nie moglem miec wszystko na zloto a jak drugi raz przeszedlem gre na 100% to mam wszystkie zlote
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
alan619619 dodano: 12.06.2010, 19:07
ja mam wszystkich zlote ale w jazdy samochodem nie wiem jak przejsc na zlote ostatnia misje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
grzesiek69125 dodano: 03.08.2010, 09:53
po której misji mogę nauczyć sie latać
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
grzesiek69125 dodano: 03.08.2010, 09:53
po której misji mogę nauczyć sie latać a opisy super
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
JLBIII dodano: 09.08.2010, 18:30
no szkoła latania jest nice
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
GTO00 dodano: 16.08.2010, 12:41
Szkoła latania jest trudna, samochodowa banalna, motorowa też banalna, a łodzi najłatwiejsza!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
koziglutek dodano: 25.09.2010, 11:23
wedłog mnie najfajniejsza jest szkoła latania ale dla tego kto najpierw troche poczwiczyl latania przed nauka bo tak to ciezki orzech do zgryznienia
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
koziglutek dodano: 26.09.2010, 19:07
taka drobna rada jesli przechodzicie misje ze szkułka latania to przegotujcie sie dobrze do misji ZNISZCZ CELE jest to dosc trudne zadania przynioslo mi duzo kloptow
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Kevin-Sir dodano: 17.01.2011, 21:37
Szkoła latania rulez :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Marcin3010 dodano: 26.04.2011, 14:17
Nie moge przejść szkoły samochodowej, zatrzymałem się na "beczce", trudna, coś nie mam szczęścia :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
boruc1360 dodano: 23.06.2011, 13:16
szkoły są łatwe wszystko mam na złoto
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
robex133 dodano: 27.12.2011, 19:47
Wszystkie szkoły w San Andreas są dość łatwe. Najlepsza jest szkoła latania.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Wormsiarz dodano: 26.05.2012, 08:40
Szkoły są łatwe , jak dla mnie :>.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Dawid566123 dodano: 25.02.2013, 15:16
najlepsza jest latania i motoru
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Szymon1999 dodano: 19.08.2013, 13:32
Mam problem ze szkołą jazdy niemogę zrobić tego pączka (poprostu nie da sie) proszę o odp. Na pw
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (149 opinii) Skomentuj

GTA

Zobacz więcej   

Znajdź nas w sieciX

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.