GRAND THEFT AUTO 4 » GTA 4 - Posiadłości

Pobierz szybko nowe artykuły na temat GTA !

Dodał Luten dnia 14.11.2008 @ 19:04

W Liberty City, podobnie jak w poprzednich częściach GTA, dostajemy tzw. kryjówki do których możemy się udać po skończeniu misji, aby zapisać grę lub się przebrać.
W przeciwieństwie do poprzednich gier z serii GTA, w czwórce zmieniło się kilka rzeczy. Po pierwsze nie mamy garaży. Ale bez obaw, będziemy mogli zachować jakieś cenne auto. Jak? Przed każdą kryjówką z boku ulicy znajdziemy oddzielone żółtą farbą miejsce parkingowe. Wystarczy zaparkować na tym wydzielonym prostokącie i gra "zapamięta" nasz pojazd.
Druga sprawa - w swoich posiadłościach oprócz przebierania się i zapisywania stanu gry możemy... oglądać telewizję. Tak, wystarczy podejść do odbiornika nacisnąć odpowiedni przycisk a Niko włączy telewizor. My będziemy mogli przerzucać kanały (jest ich kilka) oraz pogłośnić i ściszyć fonię.
Następna informacja - w GTA IV nie ma możliwości kupowania mieszkań. Wszystkie dostępne w grze dostaniemy wraz z postępami w wątku głównym.

Dość już wprowadzenia. Oto lista naszych posiadłości.

Broker

Zdjęcia


Widok z ulicy:


Wnętrze:


Informacje

Kryjówkę tą dostaniemy na samym początku gry. Dostaniemy ją od swojego kuzyna, Romana. Jest to najsłabsza kryjówka dostępna w grze. Ponadto, w dalszej grze zostanie ona podpalona i stracimy do niej dostęp na zawsze.

Jakość



Bohan

Zdjęcia


Widok z ulicy:


Wnętrze:


Informacje

Jest to nasza druga kryjówka w grze. Dostęp do niej otrzymamy, gdy bandyci podpalą nasze mieszkanie w Brokerze. Nie jest ona piękna, ale sprawia wrażenie lepszej niż ta którą otrzymaliśmy na początku.

Jakość



Algonquin (dodatkowa)

Zdjęcia


Widok z ulicy:


Wnętrze:


Informacje

Dostęp do tej kryjówki zależy od naszych postępów w grze. Znajduje się ona na północy środkowej wyspy w Liberty City. Dostaniemy ją, jeśli zabijemy Playboya X. Jest to luksusowy apartament, powiedziałbym najlepszy w całej grze. W mieszkaniu nie dość, że znajdziemy ogromną plazmę, to będziemy mogli również wyjść na balkon i pooglądać Liberty City.

Jakość



Algonquin (podstawowa)

Zdjęcia


Widok z ulicy:


Wnętrze:


Informacje

Jest to nasza podstawowa kryjówka na środkowej wyspie, Algonquin. Otrzymamy ją po uratowaniu Romana, który został porwany przez ludzi Dimitria. Kryjówka ta, to ładny, zadbany apartament. Ponadto jest dobrze usytuowana - ulicę dalej mamy salon samochodowy ze sportowymi autami (które możemy ukraść) oraz sklep z garniturami - Perseus. Ponadto ulica przy której mamy to mieszkanie jest niezwykle ruchliwa i często przejeżdżają tamtędy taksówki.

Jakość



Alderney

Zdjęcia


Widok z ulicy:


Wnętrze:


Informacje

To nasza ostatnia kryjówka w grze. Ostatnia, nie oznacza najlepsza, ponieważ jakościowo przypomina bardziej tą z Bohan aniżeli z Alderney. Otrzymamy ją od Philla Bella, kiedy rozpoczniemy wykonywanie misji dla niego.

Jakość



by Boduczek

Zobacz komentarze lub sam skomentuj!